Rokgrupa "Rubīna kubs" 21. janvārī izlaidusi jaunu, emocionālu dziesmu "Ar tevi".

Kā "Delfi" informē grupas pārstāvji, dziesmas "Ar tevi" vārdu autors ir Kristaps Zvanis, mūzikas autori Kārlis Krāģis, Kristaps Zvanis, Nauris Priedītis un Māris Rubīns.

Dziesmas vārdu autors Kristaps Zvanis stāsta: "Dziesma ir par attiecību veidošanos un to sākuma posmu, par aizraušanos, kā arī neizpratni, kas rodas emociju jūklī, kur abi cilvēki ir iemīlējušies viens otrā, bet tik labi viens otru vēl nepazīst." Grupas solists papildina: "Dziesmas nobeiguma teksts "Viss apkārt tad pazūd, kad esmu ar tevi", skaidri iezīmē aizrautības kulmināciju, kur nekas cits vairs neeksistē, tikai konkrētais cilvēks tev blakus."

Dziesmai ir tapis arī vizuālais noformējums, kura autors ir Reinis Strautiņš. Vizuālā noformējuma izstrādē grupa saka paldies arī Elīzai Stražinskai un Naurim Miķelim Gobam.

"Rubīna Kubs" ir jauna, jaudīgu rokmūziku spēlējoša apvienība, kuras mūzikā dzirdamas indī/blūza/garāžroka ietekmes. Grupas dalībnieki iepriekš jau spēlējuši un uzstājušies citu apvienību sastāvos. Grupas sastāvs: vokāls/ģitāra - Kristaps Zvanis, ģitāra - Kārlis Krāģis, bass - Kristaps Strods, bungas - Māris Rubīns.

Īpaša nozīme "Rubīna Kubs" mūzikā ir dziesmu tekstiem latviešu valodā, kas, kā uzskata grupas dalībnieki, sniedz klausītājiem godīgāku un patiesāku vēstījumu.

Grupa pateicas par sadarbību singla tapšanā skaņu inženierim un producentam Jānim Eglītim (Ierakstu Māja).

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!