Viens no vadošajiem Latvijas hip-hopa mūziķis Ozols par godu Sv. Valentīna dienai sadarbībā ar starptautisko ierakstu kompāniju "Sony Music Entertainment" izdod mini-albumu jeb EP "Starpsezonas mīlas balādes."

Ozols stāsta: "Ieraksta nosaukums jau daudz ko pasaka priekšā, kas sagaidāms! Stilistiski atsevišķos skaņdarbos esmu atgriezies 80. gadu skanējumā, kas atspoguļojas arī dziesmas "Tu tikai domā par sevi" mūzikas videoklipā, kurā vienu no galvenajām lomām spēlē Lauris Reiniks".

Mūzikas video dziesmai "Tu tikai domā par sevi" tapis sadarbībā ar režisoru Ritvaru Bluku un viņa komandu. Galvenajās lomās iejutās Ozols, Lauris Reiniks un Kristīne Čakare, kā arī frīstaila slēpošanas meistari no apvienības Skilluminati.

Par iesaisti klipā Lauris Reiniks saka: "Man vienmēr patīk piedalīties neparastos un arī jautros projektos, tāpēc ilgi nedomājot, pieņēmu Ozola piedāvājumu. Mēs 80. gados bijām bērni, bet tagad varējām iejusties mūsu vecāku lomās tajā laikā. Tā bija forša pieredze un iekāpšana laika mašīnā."

Kopā EP "Starpsezonas mīlas balādes" atrodami pieci skaņdarbi un to tapšanā piedalījušies tādi Latvijas mūziķi kā Kristaps Ērglis, Chris Noah, xantikvariāts, Niklāvz, Prusax, Helmuts Šteins (Katapullt), Kaspars Vizulis, Andrejs Gradinarovs, Andis Ansons un Rūdolfs Macats.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!