Foto: Publicitātes attēli

Šovasar Liepājā norisināsies vasaras festivāls “Liepāja Lake Music” trīs dienu garumā, no 7. līdz 9. jūlijam, atpūtas un piedzīvojumu parkā “Austrumu forts”, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.

Festivāla ideja tapusi, balstoties uz iepriekšējos gados aizsāktās tradīcijas ar vasaras koncertiem Liepājas ezera ūdeņos.

Šajā vasarā "Liepāja Lake Music" aicina mūzikas un mākslas mīļotājus uz trīs dienu festivālu, kas norisinās uz un ap Liepājas ezera ūdeņiem. Tas būs relaksējošs un sajūtām bagāts notikums, kur katrā no dienām tiks izcelts cits žanrs, akcentējot tā muzikālo krāsu un noskaņu. Koncertos piedalīsies pazīstami pašmāju mūziķi un grupas, kā arī viesi no Lietuvas.

Festivāla pirmā diena aizritēs džeza un fanka mūzikas noskaņās, uz peldošās skatuves aicinot muzikālo huligānu grupu "Very Cool People" un Lietuvas džeza apvienību "Castor Stetson". Piektdienas vakarā festivāls pulcēs popmūzikas klausītājus, kuri varēs baudīt dziedātāju Būū un Patrisha atraktīvās performances, savukārt festivāla pēdējā dienā liepājniekus un pilsētas viesus priecēs nostalģiskā popa grupa "Kautkaili" un poproka mūzikas kolektīvs "Rīgas Modes".

Apmeklētāji festivālā varēs baudīt neaizmirstamu piedzīvojumu, klausoties koncertus gan no ezera salas, gan atrodoties romantiskos un omulīgos plostos, laivās vai uz SUP dēļa. Turklāt šajā gadā muzikālos notikumus papildinās īpaši radīta mākslas zona un ar atbilstošām aktivitātēm piemērota vieta festivāla mazākajiem apmeklētājiem, tādejādi aicinot pasākumu apmeklēt kā draugu, tā arī ģimenes lokā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!