Foto: Kaspars Garda

Ar vērienīgu koncertu 28. maijā pulksten 20 tiks atklāta Dzintaru koncertzāles vasaras sezona. Koncertā muzicēs Raimonds Pauls, Latvijas Radio bigbends, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un solisti.

Koncertā skanēs popmūzikas leģendu Maikla Džeksona, Stinga, "Earth Wind & Fire", Ala Džerova (Al Jerreau), kā arī Raimonda Paula un Gunāra Rozenberga kompozīcijas jaunos aranžējumos.

Uz Dzintaru koncertzāles skatuves kāps amerikāņu džeza dīva Čaina Mozesa (China Moses), Intars Busulis un dziedātāja Grēta Grantiņa.

Čaina Mozesa ir Francijā rezidējoša amerikāņu dziedātāja, slavenās džeza mūziķes Dī Dī Bridžvoteras meita, kura jau 16 gadu vecumā laidusi klajā savu pirmo singlu. Muzikālās karjeras laikā izdevusi piecus solo albumus un piedalījusies vairāk nekā 20 citu mūziķu ierakstos. Mūzikas kritiķi viņu dēvē par "absolūti elektrizējošu skatuves mākslinieci ar ideālu balsi, kas ir kā radīta džezam un blūzam" (London Jazz News). Koncertā viņa izpildīs arī vairākas savas oriģinālkompozīcijas no albuma "Nightintales" - dzirkstoša kaleidoskopa, kurā organiski apvienots džezs, R & B, blūzs, pops un soulmūzika.

Talantīgā jaunā dziedātāja Grēta Grantiņa ir labi pazīstama kā šova "X faktors" uzvarētāja. Ar popzvaigznes cienīgu iznācienu viņa sajūsmināja žūriju un klausītājus, līdzās naudas balvai iegūstot arī sadarbības līgumu ar ierakstu kompāniju "Universal Music Group". Grēta Grantiņa ieguvusi muzikālo izglītību Talsu mūzikas skolā, Ventspils mūzikas vidusskolā un Rīgas Doma kora skolā, bet pašlaik turpina mācības Latvijas Universitātē. Līdz šim Grēta darbojusies grupā "Insomnia", piedalījusies izrādē "Kaupēn, mans mīļais" un Mārtiņa Brauna koncertprogrammā "Veltījums".

Intars Busulis – viens no mūslaiku izcilākajiem latviešu estrādes dziedātājiem, kura uzstāšanās vienmēr ir uzlādētas ar pozitīvu emociju lādiņu, temperamentu, degsmi un tikai viņam piemītošo skatuves harismu, raksta koncerta rīkotāji. Intara Busuļa sadarbība ar komponistu Kārli Lāci un Abonementa orķestri jau vainagojusies daudzās koncertprogrammās, turnejās un veiksmīgos albumos.

Biļetes uz koncertu nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!