Grupa "Franco Franco" nākusi klajā ar jaunu skaņdarbu "Mierpilni", kam tapis arī videoklips, kas filmēts ainaviskajā Zvārtes ieža apkārtnē, kā arī ierakstu studijā "Aleja", kur nereti notiek grupas mēģinājumi.

Dziesma "Mierpilni" ir par būšanu blakus ne tikai skaistajos, bet arī izaicinošākos brīžos, atklāj grupas dalībnieki. "No grūtām dzīves situācijām nav jābaidās, ja blakus ir drauga drošais plecs. Atbalsts un palīdzība tikt cauri tumšākajai tumsai ir puse no uzvaras," ir pārliecināta grupas soliste un dziesmas vārdu autore Elizabete Vētra. "Savukārt, ja nav drauga pleca, aicinu vērsties pie profesionāļiem, – galvenais ir nepalikt vienam."

Videoklipa režiju veidojis grupas bundzinieks un televīzijas personība Mārtiņš Spuris. "Nemainīga vērtība, kas mūsos rada mieru, ir daba un, kopā spēlējot, būšana mūzikā. Tādēļ šīs divas pasaules apvienojām videoklipā ar cerību, ka šo mierpilno sajūtu nodosim arī skatītājiem," stāsta Mārtiņš.

Dziesmu producējis un par ierakstu parūpējies Reinis Kārkliņš ("Aleja Records"), un tajā dzirdami arī kontrabasista Jāņa Rubika iespēlētie stīgu akcenti.

Grupā "Franco Franco" apvienojušies mūziķi Elizabete Vētra, Kristīne Spure un Mārtiņš Spuris. "Franco Franco" piedāvā klausītājiem pasaulīgu skanējumu, harizmātisku sieviešu vokālu un kinematogrāfisku skaņu lidojumu. Jau izdotās dziesmas, tostarp "Vētra", "Vadugunis", "Sirdsdejo" un citas, iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus, bet Reiņa Sējāna producētais minialbums "Moon + Light" nominēts "Zelta mikrofonam" starp labākajiem indīpopa albumiem.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!