Foto: Ritvars Stankevičs (MicRec)

Aizvadītajā nedēļas nogalē grupa "Sudden Lights" nospēlēja noslēdzošo lielkoncertu turnejā "Miljards vasaru", kas notika kultūrvietā "Hanzas perons", Rīgā. Uz to bija pulcējušies aptuveni 1500 klausītāju, vēsta grupas menedžmenta pārstāvji.

"Koncerta emocijas mūsos uzkavēsies vēl ilgi. Mēs vairākus gadus bijām gaidījuši savu lielo koncertu, jo iepriekšējo diemžēl tā arī nevarējām realizēt pandēmijas dēļ. Tādēļ prieks un gandarījums, ka beidzot satikāmies ar saviem klausītājiem "Hanzas peronā", ir dubultliels. Esam neizsakāmi pateicīgi visai komandai par ieguldīto darbu, lai mūsu sapnis varētu īstenoties," stāsta "Sudden Lights" mūziķi Andrejs Reinis Zitmanis, Kārlis Matīss Zitmanis, Kārlis Vārtiņš un Mārtiņš Matīss Zemītis.

Koncertturnejā notika koncerti arī Jelgavā, Valmierā un Liepājā. Kā iepriekš tika paredzēts, no visiem visplašāk apmeklētais bija noslēguma koncerts Rīgā, kam bija sagatavots īpašs šovs. Vakara sākumā, kā ierasts, uz skatuves kāpa daudzsološais Latvijas hip-hopa jaunās paaudzes reperis ZEĻĢIS. Viņš uzstājās kopā ar skatuves partneri Mickeen, izpildot savas populārākās dziesmas.

Foto: Ritvars Stankevičs

Grupas mūziķi pārsteidza, paplašinot savu instrumentu klāstu un iekāpjot neierastos ampluā. "Sudden Lights" bija sarūpējuši vairākus pārsteigumus, tostarp jaunus aranžējumus vairākām, jau labi zināmām dziesmām. Koncertā piedalījās arī viesmākslinieki, mūziķi, ar kuriem "Sudden Lights" puiši veidojuši sadarbības - ZeBrene, Māra Upmane-Holšteina un Mārtiņš Elerts no grupas "Astro'n'out", kā arī bundzinieks Mārtiņš Spuris. Vairākas dziesmas papildināja deju studijas "Reverse" dalībnieces horeogrāfes Lienes Tunnes vadībā. Apmeklētājus īpaši sajūsmināja pirotehnikas elementi, kurus veidoja Kalvis Kalniņš.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!