Foto: Krists Luhaers
2023. gada vasarā "Positivus" festivāls notiks 14. un 15. jūlijā Rīgā, Lucavsalā, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji no "Positvus Music".

Kā vēsta organizatori, tikai trīs dienas, sākot no trešdienas, 23. novembra, pirmās festivāla biļetes būs pieejamas par zemāko "cīruļu" (early birds) cenu www.positivusfestival.com un "Biļešu servisa" tīklā. "Positivus" komanda sola strādāt, lai sarūpētu programmas ziņā iespaidīgāko mūzikas festivālu Baltijā un savā 15 norises gadā sagādātu vairākus jaunumus, un programmas ziņā pārspētu visus līdzšinējos festivālus.

"Positivus" festivāls nākamvasar norisināsies jau piecpadsmito reizi. "Mēs mīlam, to ko darām, un esam gandarīti, ka šo daudzo gadu laikā izdevies piedzīvot tik daudz neticami spēcīgu mākslinieku uzstāšanos un esam tikuši nominēti Eiropas festivālu balvai kā "Best-Medium Sized Festival 2022". Tas viss pateicoties ikvienam, kurš apmeklējis festivālu šo gadu laikā, dodot mums iespēju ar vēl lielāku jaudu turpināt un iepriecināt mūzikas cienītājus no visas Baltijas un citām valstīm," vēsta festivāla rīkotāji.

Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Jau ziņots, ka 2022. gada vasarā, pēc vairāku gadu pārtraukuma, festivāls pirmo reizi notika Rīgā, kur tika piedzīvoti vairāku superzvaigžnu priekšnesumi – kā A$AP Rocky, Megan Thee Stallion u.c. Par festivālu rakstīja vairāki ārvalstu mediju izdevumu mūzikas apskatnieki:

"Vizuālais noformējums, skaņa, ērtības – visaugstākajā līmenī. Lieliska ēdienu un dzērienu izvēle par pilnīgi nelielām cenām. Mūsdienīgs un aktuāls dizaineru tirgus. Jauna un aktīva publika. Un pats galvenais - izcila mākslinieku programma, kurā dominē jauni un daudzsološi mākslinieki, kas aktuāli pēdējo trīs līdz piecu gadu laikā. Svaigums un enerģijas sajūta bija neaprakstāma," rakstīja Krievijas neatkarīgais medijs "Meduza".

"Positivus festivāls attaisnoja savu reputāciju kā Coachella festivāls Baltijā. Rīga spēj piedāvāt zaļu oāzi, ļoti dzīvīgu un pievilcīgu lokāciju pilsētas vidū. Positivus festivāls pirmo reizi norisinājās pie upes uz Rīgas salas. Lauku sajūtas Baltijas provincē ar improvizētu infrastruktūru ir pagātne. Jaunajā norises vietā ar četrām skatuvēm un atpūtas, aktivitāšu, ēdināšanas zonām tagad no pilsētas centra var nokļūt vēl ātrāk un ērtāk," slavēja medija "Rolling Stone" Vācijas izdevums.

Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

"Positivus ir kļuvis par iecienītāko festivālu Latvijas mūzikas cienītāju un tūristu lokā. Positivus, kas tagad notiek Rīgā, Daugavas krastā, atrodas netālu no tipiskās pilsētas centra burzmas. Gadu gaitā festivāls ir uzņēmis tādus populārus māksliniekus kā "Imagine Dragons", "Disclosure", Elija Goldinga un daudzus citus. Pandēmijas dēļ festivālu Rīgā varēja pirmo reizi piedzīvot šogad un to noteikti bija tā vērts gaidīt," bija teikts britu medija "Clash" publikācijā.

Līdz 25. novembrim biļetes uz nākamā gada "Positivus" festivālu būs pieejamas par "cīruļu" biļešu cenu. Divu dienu biļete maksās 69 eiro, VIP biļete 199 eiro. Vienas dienas biļetes būs pieejamas līdz ar galveno mākslinieku izziņošanu. Biļešu cena mainīsies no 26. novembra un pārējie biļešu veidi pārdošanā nonāks nākamajā gadā. 2023. gadā festivālā vairāk nebūs telšu pilsētiņas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!