Foto: Publicitātes foto
Jelgavā, Pasta salā šovasar jau ceturto gadu darbosies brīvdabas koncertzāles "Mītava". Sezona tiks atklāta 27. maijā pulksten 19 gaidāmo Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku zīmē, pulcējot vairākus simtus koristu un dejotāju koncertā "Latviešu dziesmai un dejai".

Vasaras ieskaņā, 3. jūnijā, tieši Jelgavā atvadu turneju sāks grupa "Zodiaks", bet vērienīgs notikums gaidāms 20. jūnija vakarā, kad "Mītavā" jau otro gadu pēc kārtas notiks Latvijas Nacionālās operas un baleta rīkotais Rīgas operas festivāla Galā koncerts.

Jūnijs, kā ierasts, iezīmējas arī Starptautiskā Smilšu skulptūru festivāla zīmē, kad Jelgavā ieradīsies tēlnieki no deviņām valstīm, un festivāla izklaides programmā koncertzālē uzstāsies iemīļoti mūziķi – "Sudden Lights", "Dzelzs vilks", Lauris Reiniks, "Credo", "Very Cool People" un Paula Saija.

Vasaras turpinājumā plānoti vairāki gaidīti notikumi – Latvijas dziedošo aktieru salidojumus, Brazīļu karnevālšovs, Alex piemiņas koncerts, kā arī daudzi Latvijas mākslinieku lielkoncerti – "Jumprava", "Menuets", "Hameleoni", Marija Naumova u.c.

Jūlija centrālais notikums būs grupas "Pērkons" un Liepājas Simfoniskā orķestra atkalapvienošanās, savukārt, tuvojoties vasaras izskaņai, 18. augustā visi aicināti uz divu Latvijas mūzikas lielmeistaru unikālu satikšanos mūzikā – pirmo reizi uz vienas skatuves satiksies "Sinfonietta Riga" un "Raxtu Raxti".

Biļetes uz koncertzāles "Mītava" vasaras koncertiem nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!