Foto: Publicitātes foto

Grupa "Labvēlīgais tips" laiž klajā jaunu singlu "Kad satieku egli", kas ir priekšvēstnesis Vecgada šovu koncertsērijai "Lai laime nepāriet 2024", kas piestās Cēsīs, Liepājā, Valmierā un Rēzeknē ar noslēgumu Vecgada dienā Ķīpsalas hallē Rīgā.

Jauno dziesmu sakomponējis grupas ģitārists un vairāku "Labvēlīgā tipa" zelta hitu autors Artūrs Kutepovs, bet tekstu radījis Andris Freidenfelds. "Kad satieku egli" studijā failos iemūžināt palīdzējis Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no "Labo ierakstu studijas".

"Mēs esam skuju koku zeme," neapgāžamo patiesību uzsver Andris Freidenfelds jeb Fredis. "Mēs esam skujkoku nācija. Tie palīdz mums saglabāt kaut kādu zaļumu arī ziemā. Un siltumu. Un apziņu, ka katru rītu ir Jaunais gads. Šo var dēvēt arī par Čiekura egles dēla sāgas otro daļu," skaidro dziedātājs.

Savukārt gaidāmo šovu "Lai laime nepāriet 2024" grupa raksturo īsi – vienkārši kolosāls koncerts!

Ar to "Labvēlīgais tips" aicina godam aizvadīt Melnā ūdens truša un vēl godīgāk sagaidīt Zaļā koka pūķa gadu. "Grupa apņēmusies labi apkurinātās un nosiltinātās Latvijas koncertzālēs ienest prieka dzirksti katra klausītāja sirdī un dot tik nepieciešamo C un D vitamīnu devu aukstajā un tumšajā decembrī," sola koncertprogrammas autori.

Šovā tiks piedāvāta divdaļīga muzikāli izklaidējoša programma ar neiztrūkstošu bufetes pauzi. Pirmā daļa būs kā kodolīgs šā gada pārskats par būšanām un nebūšanām mūsu valstī, bet otrajā klausītāji tiks aicināti aizmirst par sēdkoncertu un ļauties svētku priekam un līksmei. Koncertos izskanēs vokāli instrumentālā ansambļa "Labvēlīgais tips" dziesmu zelta fonds, kam tiks pieplusoti daži jaunumi un pat pirmatskaņojumi.

Šova īpašie viesi būs Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris "Skan", kā arī Kaspars Upaciers jeb Ufo, kurš parūpēsies par jokiem un dažām rotaļām vakara iesildošajā daļā, uz kuru visi aicināti ierasties jau laikus.

Kopā ar visiem svētkus svinēs: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņinstrumenti), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņinstrumenti) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Biļetes uz koncertšoviem nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Koncertturneja sāksies Vidzemes koncertzālē "Cēsi" ar diviem koncertiem 25. decembrī pulksten 15 un pulksten 19. Tāpat šovus varēs baudīt Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un 31. decembrī Rīgā, Ķīpsalas hallē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!