Foto: Kadrs no video

Līdz ar pēkšņo latviešu mūsdienas mūzikas klasiķa un ģeniālā komponista Jura Kulakova aiziešanu, mūziķis un komponists Reinis Sējāns, kā arī grupa "Pērkons" ierakstījuši veltījumu savam tuvam draugam un grupas biedram – skaņdarbu "Sirds kā pērkondārds".

"Sirds kā pērkondārds" mūzikas un idejas autors ir Reinis Sējāns, vārdu autors ir Jānis Šipkēvics, ierakstā piedalījušies grupas "Pērkons" mūziķi Ieva Akuratere, Raimonds Bartaševičs, Leons Sējāns, Jura Kulakova meita Justīne Kulakova-Sypniewski, Reinis Sējāns, Liene Sējāne, kā arī Rīgas Doma meiteņu koris "Tiara" diriģentes Airas Birziņas vadībā un Valsts kamerorķestris "Sinfonietta Rīga" diriģenta Normunda Šnē vadībā.

Aranžējis Andris Sējāns. "Sirds kā pērkondārds" video ieraksta operators Juris Sējāns, video montāža – Elizabete Gricmane.

"Kamēr citi puikas sapņoja kļūt par policistiem un ugunsdzēsējiem, es gribēju būt Juris Kulakovs," saka Reinis Sējāns. "Ar to jau it kā viss būtu pateikts, bet 12. februārī līdz ar ziņu par mana mūzikas krusttēva pēkšņo aiziešanu mūžībā nāca arī tāds kā belziens pa galvu - apziņa, cik dikti daudz man šis Cilvēks ir iedevis un iemācījis. Tā nebija mana izvēle radīt šo dziesmu - tā tam bija jānotiek. Paldies visiem, kuri veltīja savu talantu un saslēdzās vienā elektrizējošā ķēdē!" pateicas Sējāns.

Jau vēstīts, ka komponists un grupas "Pērkons" dibinātājs Juris Kulakovs mūžībā devās šī gada 12. februārī.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!