Foto: Kaspars Balamovskis
Februārī un martā portālā "Delfi" norisināsies Lielās mūzikas balvas 2023 publikas balsojums, ļaujot klausītājiem pašiem noteikt savu simpātiju no izcilākajiem mūziķiem, komponistiem, koncertiem, uzvedumiem un jaundarbiem, kas balvai nominēti par sasniegumiem 2023. gadā.

Balsojums ilgs no 20. februāra līdz 8. martam, pulksten 23.59. No vienas IP adreses par ikvienu no nominantiem 24 stundu laikā var nobalsot vienu reizi. "Delfi" atgādina, ka vienā reizē var balsot arī par diviem un vairāk kandidātiem, bet atkārtoti par vienu un to pašu – reizi 24 stundās.

Nobalsot par Lielās mūzikas balvas publikas simpātiju!

Balsojums nav pieejams, lietojot reklāmbloķētāju. Portāls "Delfi" patur tiesības pārbaudīt rezultātus un dzēst negodīgi veiktos balsojumus.

Balsojuma uzvarētājs tiks godināts Lielās mūzikas balvas ceremonijā šī gada 12. martā Latvijas Nacionālajā operā.

Atgādinām, ka šogad balvai deviņās dažādās kategorijās ir nominēti gan mūziķi, gan komponisti, gan uzvedumi, gan koncerti. Balvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikā pasniegs komponistam Vilnim Šmīdbergam un pianistam Arnim Zandmanim.

Jau ziņots, ka Lielās mūzikas balvas svinīgā ceremonija šogad norisināsies 12. martā. Svinīgo pasākumu tiešraidē atspoguļos Latvijas Televīzijas 1. kanāls un Latvijas Radio 3 "Klasika".

Lielā mūzikas balva ir Latvijas valsts augstākais apbalvojums mūzikā, kas šogad svin 30. pastāvēšanas jubileju. 1993. gadā Latvijas Republikas kultūras ministrijā pēc toreizējā kultūras ministra Raimonda Paula iniciatīvas tika pieņemts lēmums ik gadu izcilākos sasniegumus mūsu valsts mūzikas dzīvē novērtēt ar īpašu balvu.

Publikas simpātija portālā "Delfi" tiek noteikta kopš 2006. gada, kad tika izvērtēti 2005. gada sasniegumi mūzikā.

Foto: Kaspars Balamovskis

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!