Foto: Publicitātes foto

Grupa "Citi zēni" laidusi klajā savu otro studijas albumu "Cits līmenis", aicinot svinēt tā iznākšanu grupas koncertā, kas notiks 9. martā koncertzālē "Palladium". Līdztekus albumam pie faniem nonāk arī jauns singls un videoklips "Mazais bandīts".

Kā atgādina grupas pārstāvji, ar vieglu pašironiju "Citi zēni" sevi dēvē par intelektuāļiem, kas dzied par to, ko redz sev visapkārt un kopš iepriekšējā albuma ir redzēts un paveikts ļoti daudz: "Galvenais, ka tam visam pāri ir prieks un viegla humora deva, jo "Citi zēni" māk gan paši sevi veselīgi uzslavēt, gan saprast, kad pienāk brīdis piebremzēt."

Grupas "Citi zēni" albums "Cits līmenis" ir gaidīts jau pusotru gadu. Tā darba process ir bijis patīkami sarežģīts, jo kopā tika radītas aptuveni 40 dziesmu, bet albumam izvēlētas tikai 12. "Ir bijušas neskaitāmas negulētas dienas un naktis, bet tagad ir pienācis brīdis, kad šo albumā ieguldīto enerģiju varēs saņemt atpakaļ koncertos no mūsu faniem," par albumu stāsta grupas muzikālais vadītājs un mūzikas producents Roberts Memmēns.

Jaunajā albumā ir iekļauti arī iepriekš izdoti singli "Cits līmenis", "Vecumdienas" un "Citu zēnu" kopdarbs ar Latvijā iemīļoto grupu "Labvēlīgais tips" – "Baļļīte". "Viens no mūsu sapņiem ir piepildījies un otrā albuma ietvaros esam izdevuši kopīgu dziesmu ar mūsu elkiem," saka grupas solists Jānis Pētersons.

"Slepus uzrīkotus tusiņus vecāku dzīvoklī aizstāj saviesīga pasēdēšana ar baļļu. Viesistabas plauktu virs televizora krāšņi rotā augstskolas diploms. Limuzīns vairs nav jāņem uz krīta. Godīgi sakot, par limuzīniem vispār var aizmirst, jo desmitgades plānā lēnām iezogas praktiskākas vērtības. Bet kamēr klāt nav Vecumdienas, Apetīte aug, Dejas kļūst karstākas un Mīlestība dziļāka. "Citi zēni", lai arī tomēr tie paši zēni, bet nu jau pavisam citā līmenī," par koncertu saka grupas bundzinieks Toms Kagainis.

Albumu "Cits līmenis" studijas producenti ir Roberts Memmēns un JJ LUSH (Jānis Jačmenkins), miksējis – Pauls Dāvis Megi. Albums māsterēts "Chartmakers" studijā Somijā. Albuma radošajā procesā piedalījušies arī tādi producenti kā DJ Rudd, Armands Varslavāns, Artis Boriss, Armands Rutkovskis, dziesminieks Mikus Frišfelds un grupas "Citi zēni" dalībnieki. Albuma izdevējs kompānija "Forte Production" un producents Jānis Kļaviņš.

Lai prezentētu albumu "Cits līmenis", "Citi zēni" piesaka arī savu līdz šim lielāko, skaļāko un svarīgāko grupas šovu koncertzālē "Palladium" 9. martā. Koncertā skanēs jaunā albuma dziesmas kopā ar tādiem hitiem kā "Lieka štuka", "Limuzīns uz krīta", "Baļļīte", "Vienmēr kavēju", "Eat Your Salad" un citiem Kā sola mūziķi, koncerts būs muzikāls un vizuāls piedzīvojums, kuru papildinās dejotāji, īpašs gaismu un video saturs, kā arī viesmākslinieku uzstāšanās.

Grupa "Citi zēni" pārstāvējuši Latviju 66. Eirovīzijas dziesmu konkursā, ieguvuši vairākas Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons", kā arī 2022. gadā uzvarējuši latviešu pop un rok dziesmu aptaujā "Muzikālā banka". Grupas dziesma "Eat Your Salad" ir šobrīd visvairāk atskaņotā latviešu popdziesma digitālajās straumēšanas platformās ar vairāk nekā septiņiem miljoniem klausījumu.

Biļetes uz koncertu "Palladium" nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!