Foto: DELFI
Ir sākusies ēdinātāju pieteikšanās "Positivus" festivālam. Arī šogad festivāla organizatori apmeklētājiem piedāvās četras ēdināšanas zonas – Lielo ēdināšanas telti, ēdināšanas zonu telšu pilsētiņā, "Fresh Garden" un treileru parku. Lielākais mūzikas notikums Baltijā devīto reizi norisināsies Salacgrīvā – šogad no 17. - 19. jūlijam, vēsta festivāla rīkotāji.

Positivus festivāla komanda rūpīgi izvērtēs katru ēdinātāju pieteikumu, pievēršot īpašu uzmanību detalizētai un izsmeļošai informācijai par piedāvāto ēdienu, kā arī plānoto noformējumu - fotogrāfijām, vizualizācijām u.c. (ne vairāk kā trīs attēli).

Tāpat svarīga būs iekārtojuma ideja un atbilstība festivāla noskaņai. Ar katru gadu pilnveidojot festivālā piedāvātā ēdiena klāstu, Positivus arī šogad vēlas palutināt apmeklētājus ne tikai ar iecienītiem gardumiem, bet arī atspoguļot veselīgās Latvijas un pasaules garšu tendences - bioloģiski sertificēti produkti, vietējo ražotāju pārtika, svaigēšana.

Lai nodrošinātu ēdienu daudzveidību, pagājušogad festivālā tika ieviestas divas jaunas vietas – viena amerikāņu treilerparku noskaņā, bet otra kā mājīga miera osta slow food un veģetāras pārtikas piekritējiem. Ēdināšana tiks nodrošināta arī tradicionālajās zonās – lielajā ēdināšanas teltī un telšu pilsētiņā. Ēdinātāju pieteikumi tiek pieņemti līdz 24. martam Sīkāk par pieteikšanās nosacījumiem šeit.

Festivāla biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, "Biļešu Serviss" kasēs un "Nordea" bankomātos. Trīs dienu biļete bez teltsvietas maksā 65 eiro, trīs dienu biļete ar teltsvietu 71 eiro, savukārt VIP biļete 200 eiro. Pērkot teltsvietu atsevišķi, tās cena ir 8 eiro.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!