Foto: DELFI

1. decembrī grupa "Prāta vētra" izdos savas šīs vasaras koncertturnejas "7 soļi svaiga gaisa" noslēguma koncerta Rīgā DVD ierakstu.

Kā portālu "Delfi" informē grupas menedžmenta pārstāvji, koncertieraksta, kurā iekļautas pilnīgi visas Rīgas koncertā izpildītās dziesmas, režisors ir "Prāta vētras" bundzinieks Kaspars Roga, montāžas režisors – Juris Matuzelis. Gandrīz divas ar pusi stundas garais materiāls atsauks atmiņā vizuāli krāšņo skatuvi, sirsnīgo atmosfēru, kā arī viesmākslinieku Dona, Kashuka un Arstarulsmirus uzstāšanos, kuru klātienē 29. augustā vēroja 45 000 skatītāju.

Pirms koncertieraksts nonācis veikalu plauktos, grupas faniem ir iespēja noskatīties dziesmas "Pilsētas ugunis" koncertierakstu.

"Dziesma uzvarēja tādā kā mūsu iekšējā konkursā par labāko atgādinājumu tam, cik lieliska bija vasara un tūres koncerti! Paldies visiem, kas tos apmeklēja un novēlam, lai, skatoties šo koncertierakstu, visiem gribētos dejot, dejot, dejot!" stāsta Kaupers.

Koncertturnejas laikā bieži izskanēja jautājums, kāda ir abu uz ekrāniem redzamo tēlu – akmens vīrieša un meža sievietes ideja. Koncerta režisors un video autors KRoga stāsta, ka abi tēli radušies, atdzīvinot uz albuma vāciņa redzamos attēlus – klinti un mežu. Abi varoņi, kuri vienlaikus ir arī Ievas un Ādama metafora, ataino mūsu dzīves gājumu - piedzimšanu, attīstību, meklējumus, satikšanos, iemīlēšanos, grēkā krišanu un visbeidzot atdzimšanu. Lai arī uz milzīgajiem LED ekrāniem redzamās 3D grafikas spēlē būtisku lomu koncertā, montējot galvenais akcents likts uz grupu, emocijām uz skatuves un publikā.

Par īpaši draudzīgu cenu DVD būs iespējams iegādāties www.ekase.lv un tirdzniecības centra "Spice" informācijas centrā. Tāpat DVD būs iespējams iegādāties arī digitālā formātā www.ekase.lv.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!