Foto: Publicitātes foto
Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā 25. aprīlī pulksten 18.00 būs tikšanās ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Arturu Krūzkopu, portālu "Delfi" informē muzeja pārstāvji.

Aktiera spilgta debija bija Romeo Liepājas teātrī (2003), kad absolvējot akadēmijas Māras Ķimeles vadīto aktieru kursu, režisore Gaļina Poļiščuka viņam un kursa biedrenei Ingai Misānei uzticēja galvenās lomas Viljama Šekspīra "Romeo un Džuljeta. Mīts." iestudējumā.

No 2004. gada Arturs Krūzkops ir Nacionālā teātra aktieris, kura atveidoto lomu amplitūda ir plaša un daudzkrāsaina. Gatiņš ("Pūt, vējiņi!"), Morics ("Maksis un Morics"), Kārlēns ("Skroderdienas Silmačos"), Brencis ("Trīnes grēkos", kņazs Miškins ("Idiots"), Melnais bruņinieks ("Uguns un nakts"), Hērods ("Salome") un daudzas citas lomas saista skatītājus ar aktiera artistiskumu, jūtīgumu, emocionalitāti un precīzi izstrādāto tēla raksturu.

Līdzās vairākām "Spēlmaņu nakts" balvām šogad Arturs Krūzkops saņēma arī Harija Liepiņa balvu, kas ir gan augsts novērtējums, gan radošs gandarījums.

Sarunu vadīs Jānis Siliņš.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!