Foto: LETA
Aktīvās atpūtas komplekss ''Rakši'' jau otro gadu rīkos vērienīgus Līgo svētkus ar populāru dziedātāju un grupu piedalīšanos. Vakaru atklās Latvijā pirmās odu ķeršanas sacensības, kas vienuviet pulcēs gan komandas, gan arī individuālos odu ķērājus, portālu "Delfi" informē organizatori.

Lai glābtu "Rakšos" dzīvojošos kamieļus no nežēlīgo un asinskāro odu uzbrukuma, pirmo gadu atpūtas kompleksā notiks Odu ķeršanas sacensības. Komandām un individuālajiem dalībniekiem tiks piešķirts norobežots laukums un trauks beigto odu ievietošanai.

Dalībnieki sacentīsies par to, kurš iespējami īsākā laikā noķers vairāk odus. Uzvarētājiem būs vērtīgas balvas no www.odiem.lv un atpūtas kompleksa ''Rakši''. Spējīgākie odu ķērāji saņems atpūtu vienā no www.hotelraksi.lv viesu namiem un visi sacensību dalībnieki piedalīsies izlozē par iespēju pirmajiem izmantot Kamieļu karavānu, pārvietojoties ar septiņiem kamieļiem, kas rudens pusē būs jaunums Latvijā.

Līgo vakarā ''Rakšos'' muzicēs Jenny May, Ivo Fomins ar grupu un grupa ''Otra puse''. Skanēs šo mūziķu populārākās un tautā iemīļotākās dziesmas, kā arī visu laiku populārākās Līgo dziesmas. Tuvojoties vakara krēslai, tiks iedegts lielais Līgo ugunskurs. Svētku vakarā atpūtas kompleksā darbosies telšu pilsētiņa, apsargāta automašīnu stāvvieta, svētku apmeklētājiem tiks nodrošinātas piknika vietas ar nojumēm, kā arī viss nepieciešamais ērtai un kvalitatīvai atpūtai. Jau no plkst.15:00 Līgo dienā ik pa stundai kursēs bezmaksas ekspress buss ''Cēsis (Vienības laukums) – Rakši'', kas Jāņu dienas rītā līgotājus jau no plkst.5:00 rītā līgotājus vadās maršrutā ''Rakši – Cēsis (Vienības laukums)''.

Atpūtas komplekss "Rakši" atrodas Amatas novadā, sešus kilometrus no Cēsīm. Ieejas maksa Līgo pasākumā – 5 lati.

Līgo pasākumu programma 2011

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!