Foto: F64
Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) Rīgas svētku laikā no 19. līdz 21.augustam mediju vizītēs uzņem 15 žurnālistus no Vācijas, Austrijas, Šveices, Zviedrijas un Krievijas. Viņu vidū ir pārstāvji no žurnāliem, laikrakstiem, televīzijām, radio, ziņu aģentūrām un portāliem, portālu "Delfi" informē LIVE Riga pārstāvji.

Rīgas svētki 2011 – Rīgai 810 programma

Katras valsts medijiem ir izstrādāta individualizēta dienaskārtība ar dažādu Rīgas svētku pasākumu apmeklējumu un ekskursijām gida pavadībā. Tā, piemēram, Krievijas mediju pārstāvji ir izrādījuši vēlmi tikties ar Rīgas Doma, Latvijas Nacionālās Operas un Rīgas Krievu drāmas teātra pārstāvjiem, savukārt Vācijas, Šveices un Austrijas žurnālisti izzinās Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014.gadā piedāvājumu.

Visi viesi piedalīsies mākslas muzeja "Rīgas birža" atklāšanai veltītā preses konferencē un apmeklēs Rīgas svētku lielkoncertu "Meistars. Dziesma. Leģenda". Preses konferencē un lielkoncertā viņiem pievienosies arī 10 žurnālisti no Vācijas un viens no Austrālijas, kurus šajā nedēļas nogalē vizītē Latvijā uzņem Tūrisma Attīstības valsts aģentūra.

Kā jau ziņots, Rīga šogad svin 810 gadu jubileju, un no 19. augusta līdz 21. augustam plānoti daudzveidīgi svētku pasākumi. Visi laipni aicināti uz lielkoncertu Mežaparkā "Meistars. Dziesma. Leģenda.", uz trešajiem Rīgas dejotāju svētkiem Ķīpsalā, uz Starptautiskajām aviosacensībām augstākajā pilotāžā (EAF RIGA/FAI-2011), uz grupas "BI2". Diānas Arbeņinas un grupas "Nočnije Snaiperi" koncertu "Arēnā Rīga", kā arī līdzdarboties ielu svētkos un apmeklēt tradicionālos un jaunizveidotos pasākumus 11. novembra krastmalā un Vērmanes dārzā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!