Foto: Publicitātes foto
"Positivus" festivāla Dabas skatuve arī šogad apmeklētājiem piedāvās izsmalcinātu izklaides un kultūras pasākumu klāstu – aizraujošas pasaules tautu dejas, interaktīvus improvizācijas teātru un komēdiju šovu priekšnesumus, daudzsološu pašmāju mūziķu koncertus, kā arī citas aktivitātes, vēsta festivāla rīkotāji.

Kā norāda festivāla preses pārstāve Linda Igolniece, Salacgrīvas saulaino kāpu ieskautā Dabas skatuve ik gadu piesaista arvien kuplāku apmeklētāju skaitu. Šī gada programma tapusi ar nacionālā Latvijas laikraksta "Diena" nedēļas kultūras un izklaides izdevuma "Kultūras Diena un Izklaide" jeb "KDi" atbalstu.

Uz Dabas skatuves šovasar muzicēs vairākas spilgtas pašmāju mūziķu apvienības, spēlējot gan folkroku, ambientu elektroniku un indīroku, gan moderno džezu un eksperimentālo roku. Intriģējošu muzikālu pavadījumu nodrošinās atzītas pašmāju grupas Indygo, indī popa fejas Sus Dungo, elektroniski ambientie "Audience Killers" u.c., kā arī saviļņojošie dziesminieki Didzis Bordo, Elizabete Balčus un daudzi citi pazīstami un jauni mākslinieki.

Teātra gardēžus šogad priecēs Dabas skatuves daudzpusīgais izrāžu repertuārs - skatītājus aktivitātēs iesaistīs improvizācijas teātri "ImproZoo" un "5 uz perona", kā arī etīžu meistari no teātra "Nereten". Par lielisku garastāvokli un jautrību parūpēsies arī Rīgas Improvizācijas Teātra, jaunās Improvizācijas teātra studijas "Art-и-Šok" un Dirty Deal Teatro skatuves mākslinieki.

Sestdien un svētdien uz Dabas skatuves no plkst. 10 norisināsies dejas un personības kultūras centra "I-Dejas Mājas" organizētas deju nodarbības – sākot ar ugunīgajiem tango, kapoeiras un sambas ritmiem, beidzot ar kontaktimprovizācijas un afrikāņu deju paraugdemonstrējumiem.
"Positivus", lielākais mūzikas festivāls Baltijā, šogad jau septīto reizi notiks Salacgrīvā. Pirmo reizi festivāls norisināsies trīs dienas - no piektdienas līdz svētdienai - 19., 20. un 21. jūlijā.

Jau ziņots, ka uz "Tele2" skatuves uzstāsies "The xx", "Sigur Rós", "Two Door Cinema Club", "Imagine Dragons", "Crystal Castles", Tom Odell, Michael Kiwanuka, "Jauns mēness", Willy Moon, "The Joy Formidable", Elektro Guzzi, "Latvian Blues Band" un Iiris.

Uz "Nordea" skatuves uzstāsies "Zodiaks, "!!!" ("chk chk chk"), C2C, "Palma Violets", "Charli XCX","Efterklang", "The Sound Poets", John Grant, "Team Ghost", "Suuns","No Ceremony", Darwin Deez, "Rasabasa" un "Twenty One Pilots".

Biļetes uz festivālu nopērkamas www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs, internetā un "Nordea" bankomātos visā Latvijā. Trīs dienu biļešu cena 37 lati, ar telts vietu - 41 lats.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!