Foto: F64

Veiksmīgi noslēgušās daudzām starptautiskām godalgām apbalvotā "Cirque du Soleil" uzveduma "Alegría" viesizrādes Rīgā, kas norisinājās no 11. līdz 14. aprīlim "Arēnas Rīga" amfiteātrī - piecas izrādes kopumā apmeklēja 21 tūkstotis skatītāju, portālu "Delfi" informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

"Alegría" ir pasaulslavenā Kanādas cirka vizītkarte jau 19 gadu garumā un viens no četriem turnejas šoviem, kas tiek izrādīts arēnā. Arēnās tiek demonstrēti arī uzvedumi "Dralion", "Quidam", kā arī leģendārajam mūziķim Maiklam Džeksonam veltītais "Michael Jackson The Immortal World Tour", kas ir viens no ienesīgākajiem šoviem globālajā koncertindustrijā.

Starptautiskais izklaides koncerns "Cirque du Soleil" piedāvā arī turnejas šovus zem cirka kupola – "Varekai", "Corteo", "Kooza", "Ovo", "Totem" un "Amaluna". Šie šovi ierasti norisinās pasaules lielākajās pilsētās vismaz divu nedēļu garumā. Uzvedumi, kuru darbība notiek zem cirka kupola, izceļas ar īpašu grandiozitāti, vecajām cirka tradīcijām raksturīgo atmosfēru un ilglaicīgām viesizrādem.

No 20 ielu mākslinieku grupas 1984. gada sākumā "Cirque du Soleil" ir izveidojusies par lielu Kvebekā dibinātu organizāciju, kas piedāvā augstas kvalitātes māksliniecisko izklaidi. "Cirque du Soleil" strādā 5000 darbinieku, to skaitā vairāk nekā 1300 mākslinieku no gandrīz 50 valstīm.

"Cirque du Soleil" ir uzstājies 100 miljoniem skatītāju vairāk nekā 300 pilsētās un 40 valstīs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!