Latvijas Nacionālā teātra Aktieru zālē Intars Rešetins iestudē Floriana Zellera oriģināldramaturģijas darbu "Ak, tētīt…" ("Le Père"). Galvenajās – tēva un meitas lomās – Valdis un Dita Lūriņi. Iestudējuma pirmizrāde plānota 28. aprīlī, portālu "Delfi" informē teātra pārstāve Līga Rimšēviča.

Luga saņēmusi prestižo Moljēra balvu kā labākais orģināldramaturģijas darbs Francijā 2014. gadā.

Dailes teātra aktiera un režisora Intara Rešetina debija Nacionālajā teātrī, piedāvājot emocionālu franču mūsdienu dramaturga Floriana Zellera stāstu par attiecībām ģimenē starp bērniem un vecākiem, par mīlestību, kura ne vienmēr ir tikai gaiša un viegla, par vecumu, kas tuvojas, par sajūtām, ko negribas atklāt pat tuvākajiem cilvēkiem ģimenē.

Paužot vēlmi iestudēt izrādi Nacionālajā teātrī, režisors un Dailes teātra aktieris Intars Rešetins pasmaidīja par sevi, sakot: "Esmu vecmodīgs – mani interesē pats stāsts, nevis formas meklējumi. Stāsts, kuru skatītājs var saistīt ar savu dzīves pieredzi."

Pārējās lomās: Zane Dombrovska, Ainārs Ančevskis, Līga Zeļģe, Normunds Laizāns.

Izrādes scenogrāfs Kristians Brekte, kostīmu māksliniece Vita Radziņa, mūzikas autori Kristaps Rūķītis un Anrijs Grinbergs, gaismu māksliniece Krista Erdmane.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !