Foto: Matīss Markovskis
Saistībā ar lielo interesi par iestudējumu jauniešiem "Labie bērni", Valmieras teātra oktobra repertuārs tiek papildināts ar divām izrādēm 29. oktobrī, pulksten 14.00 un 18.30, portālu "Delfi" informē Valmieras teātra pārstāvji.

Luga "Labie bērni" pēta atgadījumu, kas noticis ar vidusskolnieci Hloju sestdienas vakara ballītē. Pati Hloja neko neatceras, bet skolā visi sačukstas. Sociālajos tīklos sāk parādīties komentāri, vēlāk bildes un video. Izrādās, ka Hloja ir cietusi nodarījumā, ko veikuši viņas vienaudži. Notikums ir nofilmēts, safotografēts un negaidīti tiek publiskots.

Režisors Reinis Suhanovs: "Jaunajiem aktieriem tas ir interesants uzdevums – runāt par savu vienaudžu un savām problēmām valodā un formā, kas ir ikdienišķa un tepat apkārt."

Lomās: Elīna Avotiņa, Anna Nele Āboliņa, Alise Danovska, Aminata Grieta Diarra, Madara Bore, Klinta Leja, Elīna Hanzena, Andris Gindra, Pauls Iklāvs, Emīls Krūmiņš, Oskars Vīksne, Toms Veličko.

Iestudējuma veidotāji iesaka izrādi jauniešiem, kuri jau sasnieguši 14 gadu vecumu un vecākiem. Izrādē tiek izmantota necenzēta leksika.

Izrāde nominēta 2017./2018. gada sezonas Latvijas teātru gada balvai divās kategorijās: "Gada izrāde pusaudžiem" un "Gada jaunais skatuves mākslinieks" – Madara Bore par Hlojas lomu.

Biļetes uz izrādi nopērkamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!