Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 1. decembrī, pulksten 18.00, Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā "Zirgu pasts" notiks LKA Valmieras teātra aktieru kursa viesizrāde "731. solis" kursa vadītājas Indras Rogas un Mihaila Gruzdova režijā, portālu "Delfi" informē Valmieras drāmas teātra pārstāve Marta Cekule.

Vai ar simts labiem darbiem var izdzēst vienu slikto? Vai ir pieļaujams kompromiss ar dvēseli komforta vārdā? Valmieras teātra aktieru kurss, par pamatu ņemot krievu rakstnieka Fjodora Dostojevska romānu "Noziegums un sods", sākot jau ar pirmo studiju gadu, pēta cilvēka dabu, iedziļinoties katra romānā esošā tēla sirdsapziņā. No Raskoļņikova mājas līdz nozieguma vietai ir 730. soļi. 731. solis ir pats izšķirošākais.

No Raskoļņikova mājas līdz nozieguma vietai ir 730. soļi. 731. solis ir pats izšķirošākais un šāds solis ir jāsper ikvienam izrādes varonim.

Valmieras teātris šo sezonu uzsāka ar diviem jauno aktieru iestudējumiem, kas iekļauti arī teātra repertuārā. Izrāde "731. solis" pirmizrādi piedzīvoja 20. septembrī.

Izrādes radošajā komandā arī scenogrāfs Gints Sippo, kostīmu konsultante Anna Heinrihsone un gaismu mākslinieks Mareks Lužinskis.

Biļetes iespējams iegādāties visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Foto: Publicitātes foto
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!