Foto: Publicitātes foto

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā 21. novembrī pulksten 18.00 viesosies Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, portālu "Delfi" informē muzeja pārstāvji.

Skrastiņš apmeklētāju iecienītajās "Sarunās Smiļģa kabinetā" kopā ar muzeja vadītāju Jāni Siliņu ielūkosies aktiera radošās dzīves dažādos aspektos.

Artūrs Skrastiņš jau vairāk nekā divdesmit gadus ir Dailes teātra aktieris un ir viens no visvairāk nodarbinātiem, skatītāju iemīļotiem un profesionāli spilgtākajiem Latvijas skatuves māksliniekiem. Viņa veidoto tēlu galerija ir ļoti plaša, jo tajā ir gan "Meža gulbju" jaunākais brālis, Raiņa Gatiņš, Rūdolfa Blaumaņa Pičuks, "Raudupietes" Kārlis, Viljama Šekspīra Hamlets un Ričards III, gan Jaroslava Hašeka Šveiks, Antona Čehova Trigorins un Ivanovs, Jevgeņijs Oņegins un Fausts, gan Podsekaļņikovs izrādē "Finita la comedia!" un Makmērfijs "Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu" iestudējumā.

Artūra Skrastiņa 2012. gadā saņemtajai Harija Liepiņa balvai šogad pievienojās aktiera un režisora Žaņa Katlapa balva. Vairākkārt aktieris ir godināts "Spēlmaņu nakts" ceremonijās, saņemot balvas par izcilām lomu interpretācijām.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!