Foto: Publicitātes foto
Liepājas Dabas mājā Zirgu salā 11. novembrī pulksten 19 pirmizrādi piedzīvos Goda teātra iestudējums "Noslēpumainās variācijas", kas tapusi pēc Ērika Emanuela Šmita lugas.

Izrāde tapa maijā, kā režisora Mārtiņa Kalitas diplomdarbs, absolvējot Latvijas Kultūra akadēmiju. Tikko festivālā "Patriarha rudens" Rīgā tā saņēma "Labākās izrādes" balvu.

Pie vientulībā mītoša rakstnieka, kuram nupat iznākusi grāmata, ierodas žurnālists, lai salauztu viņa klusēšanas loku un intervijā atklātu patiesību par mīļoto un pašu mīlestību. Psiholoģiski smalka un trausla, atklāta saruna starp diviem vīriešiem par bailēm, vientulību, mīlestību. Katrs to piedzīvojis citādāku, bet vai kāds var apgalvot, ka tieši viens vai otrs veids ir īstāks? "Kam tu saki: es Tevi mīlu? Mēs nezinām, ko mīlam. Mēs to nekad nezināsim."

Izrādē piedalās aktieri Kaspars Gods un Sandis Pēcis.

Kā vēsta iestudējuma veidotāji, izrādes norises vieta nav izvēlēta nejauši, tā notiek ļoti intīmā atmosfērā – skatītājiem rodas sajūta, ka patiešām kopā ar abiem izrādes varoņiem atrodas uz vientuļas salas, kurā risinās sarunas par visbūtiskākajām tēmām.

Vietu skaits ir īpaši ierobežots, biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!