Foto: F64

Pašmāju folka dziesminiece Alise Joste klausītājiem piedāvā singlu "Momentary Breakdown" no rudenī gaidāmā albuma.

Alise Joste pie Latvijas mūzikas apvāršņiem parādījās jau 2008. gadā, bet viņas debijas albums izdots 2011. gada pavasarī. Kopš tā laika Alise Joste ieguvusi klausītāju atzinību un aktīvi koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, Somijā, Dānijā un citviet.

Pēc piecu gadu ilgas iedvesmas smelšanās un pieredzes uzkrāšanas, 2015. gada rudenī Alise laidīs klajā otro albumu.

Pati Alise par singla tapšanu teic šādi: "Pirmās "Momentary Breakdown" skices tapa kādā saltā rudens rītā pēc vētrainas ballītes Kaņepes Kultūras centrā. Mājupceļā sastaptais skaudrais pilsētas pelēkums uzsita pa plecu un iekustināja to, kas sen nebija ticis kustināts. Atvērās portāls un es sapratu, ka otrajam albumam būs būt, tādēļ šī dziesma likumsakarīgi kļuvusi par pirmo tā vēstnesi."

Tuvākā Alises Jostes uzstāšanās būs mūzikas festivālā "Positivus", uz "I Love You" skatuves, svētdienā, 19. jūlijā, plkst. 17:45

Mūzikas apgāds "I Love You Records" dibināts 2009. gadā Rīgā. Izdevniecības katalogā ir igauņu grupas "Ewert and The Two Dragons", latviešu "The Sound Poets", kā arī "Momend", Alises Jostes, "Mona De Bo", "Laika Suns" un citu mākslinieku ieraksti.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!