Jaunu dziesmu "Vēl augstāk" laidis klajā latviešu hiphopa mākslinieks Mesa jeb Gatis Irbe. Dziesma ierakstīta, piedaloties Renāram Kauperam no grupas "Prāta vētra" un Arstarulsmirus. Mūziku dziesmai producējis Arstarulsmirus, atsevišķā skaņdarba epizodē arī piesaistot Arni Račinski.

"Dziesma "Vēl augstāk" uzdod jautājumu mums katram – kas ir tās uzvaras un kalni, kuros varam uzkāpt, kā arī sniedz hipotētiskas atbildes no mūsu pašu puses, kas sasniegumi un uzvaras ir priekš mums.", tā par jauno singlu teic projekta autors Gatis Irbe. "Vairāk par pārdomām šī temata sakarā, dziesmu vēlējāmies radīt arī kā iedvesmas avotu tiem, kas to klausās un, iespējams, ir izšķirīgu momentu priekšā."

"Zviedru superproducents Max Martin intervijā reiz teica, ka laiks, kad popmūzikā dziesmu un tekstu rakstīja viens cilvēks, ir pagājis (ar patīkamiem izņēmumiem, protams), un, ka šobrīd pie viena skaņdarba strādā četru līdz piecu cilvēku komanda, kas nepārtraukti mijiedarbojoties nonāk pie viena, proti, tās pašas dziesmas. Izrādās, ka viņš runāja arī par mūsu konkrēto gadījumu – Gatis, Arstarulsmirus, es un kā palīgplecs arī Arnis Račinskis – nebijusi, ļoti interesanta, un, kā man pēdējā laikā labpatīkas teikt – augšupvērsta komandas sadarbība," par dziesmas tapšanu min Renārs Kaupers.

"Domāju, ka ikviens no mums, kurš bija iesaistīts dziesmas radošajā procesā kaut kādā mērā izjuta un dabūja sevī veicināt skaņdarbā apdzejotās īpašības – ticību tam, ka mūsu izaugsme ir bezgalīga, spēju tikt pāri savām robežām, cieņpilnu un vērīgu attieksmi pret līdzcilvēkiem," turpina Arstarulsmirus. "Bija vienlīdz patīkami, izaicinoši un saviļņojoši piedalīties šajā sadarbībā un kopējiem spēkiem nonākt līdz iedvesmojošam rezultātam, jo iesaistīto redzējumi bija ļoti dažādi."

Dziesma digitāli pieejama arī www.ekase.lv.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!