Foto: Publicitātes foto

Dažas dienas pirms albuma "La Nuit*" izdošanas un tā atklāšanas koncerta Rīgā baltkrievu grupa "Super Besse" piedāvā video ieskatu gaidāmajā ierakstā un publisko vēl vienu jaunu dziesmu "Predlogenie", portālu "Delfi" informē grupas izdevēji no "I Love You Records".

"Super Besse" – "Predlogenie"

$sound_file = "http://www.delfi.lv/temp/audio/SuperBese–Predlogenie.mp3"; include "$includes_dir/articleincludes/audioplayer.inc"; ?>

"Albums stāsta par nakts dzīvi. Mēģinājām atainot izjūtas, kas tiek piedzīvotas šajā diennakts laikā, kad valda tumsa un mazliet melanholijas," saka "Super Besse" dalībnieki.

"La Nuit*" atklāšanas koncerts notiks 12. oktobrī Rīgas klubā "One One", kur varēs iegādāties pirmās albuma kopijas vinila plates un kompaktdiska formātā. No 13. oktobra ieraksts būs pieejams labākajos mūzikas ierakstu veikalos, interneta veikalā "311.lv", kā arī digitālā versijā "iTunes" un populārākajos straumēšanas servisos.

Post punk/coldwave trio "Super Besse" dibināts 2013. gadā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Grupa daudz koncertējusi Eiropā, ar katru uzstāšanos iegūstot arvien jaunus cienītājus. "Super Besse" debijas albumu "63610*" 2015. gadā izdeva Latvijas mūzikas apgāds "I Love You Records", turpinot sadarbību arī ar jauno ierakstu "La Nuit*".

Īpašie viesi "Super Besse" koncertā Rīgā būs Latvijas grupa "Martas asinis". Nesen piedzīvojusi sastāva maiņu, iesaistot Staņislavu Kuļikovu (iepriekš spēlējis grupās "Nē" un "DJ Krankenwagen"), un Aivi Iesalmani ("Dun Dun"), grupa šoreiz sola karstāku, ģitārām bagātāku skanējumu un vēl nedzirdētas kompozīcijas no topošā albuma.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!