Pašmāju džezfanka grupa "Very Cool People" kopā ar Latvijas soula un džeza dziedātāju Kristīni Prauliņu izdevuši jaunu singlu un videoklipu "We Should Dance".

Dziesma ir pirmais vēstnesis no grupas topošā albuma, kas tiks izdots šā gada rudenī. Jaunajā platē būs iekļauti "Very Cool People" dalībnieku oriģinālskaņdarbi, kuros piedalījušies daudzi viesmākslinieki – Kristīne Prauliņa, Evilena Protektore, Maija Sējāne, Ralfs Eilands un citi.

Kā portālu "Delfi" informē mākslinieku pārstāvji, dziesma "We Should Dance" ir bezbēdīgs piedzīvojums, kurā jāaizmirst savas rūpes, bažas un aizspriedumi un jāmetas romantiskā piedzīvojumā, kas noteikti ilgs visu vasaru un vēl ilgāk. Tieši šādas sajūtas dziesmas ieraksta un video tapšanas laikā bijušas pašiem grupas dalībniekiem – laikā starp festivāliem un koncertiem viņi nevis atpūtās viens no otra, bet gan kopīgi devās uz studiju, rakstīja dziesmas un arī kopā ballējās.

"Šī ir mūsu un Kristīnes dziesma par vasaru, brīvību, mīlestību, ballītēm un lieliskām emocijām, kādas mums ir bijušas un ir, kopā koncertējot un spēlējot šo dziesmu. Ceram, ka "We Should Dance" vēl kādam kļūs par šīs vasaras skaņu celiņu…" par dziesmu saka Elvijs.

Dziesmas mūzikas autors ir grupas vadītājs un ģitārists Elvijs Grafcovs, tekstu sarakstījusi Kristīne Prauliņa. Aranžējumu veidojis Elvijs kopā ar "Very Cool People" saksofonistu Māri Jēkabsonu.

Dziesmas "We Should Dance" ierakstā piedalījušies: Kristīne Prauliņa – vokāls, Oskars Ozoliņš – trompete, Māris Jēkabsons – tenorsaksofons, Laura Rozenberga – trombons, Kristaps Lubovs – baritonsaksofons, Elvijs Grafcovs – ģitāra, Māris Vitkus – elektriskās ērģeles un sintezatori, Valters Sprūdžs – bass, Andris Buiķis – bungas.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !