Foto: Publicitātes foto
Ģitārists Mārcis Auziņš laidis klajā jaunu dziesmu "Diena" un tās videoversiju – topošā otrā solo albuma vēstnesi. Videoklipā redzams kā talantīgais ģitārists virtuozi spēlē divus instrumentus – ģitāru un Viola Beiroa – portugāļu nacionālo instrumentu, kas atceļojis no Portu pilsētas.

"Dziesma ir ģitārmūzikā tērpts stāsts par cilvēka gaitām visas dienas garumā – sākot ar celšanos, rīta kafiju, dinamisku darba dienu, nerimstošām idejām un sarunām un beidzot ar tiem mazajiem laimes mirkļiem, kad ikdienas steigā apstājamies un saprotam, ka, neskatoties uz visu, esam laimīgi, un dzīve ir skaista šeit pat mūsu Latvijā, un ir tik daudz lietu, par ko būt pateicīgiem. Skaņdarba video versija filmēta uz Mangaļsalas mola, kas ir ideāla vieta šādām pārdomām, it sevišķi saulrietā," stāsta mūziķis.

Atgādinām, ka Mārča Auziņa pirmais solo albums "Viens" iznāca 2016. gadā un tika nominēts "Mūzikas ierakstu gada" balvai kategorijā "Starpžanru vai instrumentālās mūzikas albums". Albuma iznākšana sekmēja lielisku koncerttūri, kuras ietvaros nospēlēti vairāk nekā 30 solo koncerti un papildkoncerti visā Latvijā.

Savukārt šonedēļ ģitārists apciemo Vašingotnu un Ņujorku (ASV), lai piedalītos "Baltā galdauta svinībās" par godu Latvijas simtgadei.

Tuvākie Mārča Auziņa solo koncerti notiks 17. maijā p restorāna "Zoltners" pasākumu zālē un 19. maijā pulksten 22 Sēļu muižā gadskārtējās Muzeju nakts" programmā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!