Foto: Publicitātes attēli
No piektdienas, 8. novembra, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt komēdiju "Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā" ("Last Vegas").

Filmas sižets vēsta par četriem bērnības draugiem – nu jau senioriem –, kas dodas uz Grēku pilsētu, lai nosvinētu gada visjautrāko vecpuišu ballīti.

Starp saviem draugiem Bilijs vienmēr bijis rūdīts vecpuisis. Kad beidzot viņš uzdrošinājies bildināt par sevi gados daudz jaunāku draudzeni, viņa draugi - Pedijs, Arčijs un Sems - nolemj nosvinēt šo nozīmīgo notikumu kā pienākas... 

Viņi visi ceļo uz Lasvegasu, nenojaušot, ka kopš viņu pēdējās vizītes pilsēta ir mainījusies līdz nepazīšanai, tāpēc vecpuišu ballīte var beigties visnegaidītākajā veidā!

Filmas 'Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā' oficiālais reklāmas treileris

Filmas režisors ir Džons Tartltaubs, kas pazīstams arī kā filmas "Nacionālie dārgumi" ("National Treasure") ar Nikolasu Keidžu galvenajā lomā režisors.

Komēdijā galvenās lomas atveido "Oskara" balvas laureāti Roberts De Niro, Maikls Duglass, Morgans Frīmens, Kevins Klains un citi.

Filmas budžets ir 28 miljoni ASV dolāru, un tā kopš 1. novembra, kad notika filmas pirmizrāde, atpelnījusi vairāk nekā 16 miljonus dolāru. 

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!