Foto: Publicitātes foto
No piektdienas, 21. marta, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt skandalozo Larsa fon Trīra filmas "Nimfomāne" otro daļu ("Nymphomaniac: Volume II").

Filmas sižets stāsta par aukstā ziemas vakarā uz ielas atrastu smagi piekautu sievieti, kuru kāds vientuļš kungs un aizved uz savām mājām.

Vīrietis apkopj sievietes brūces, bet viņa tikmēr vaļsirdīgi un atklāti stāsta viņam par savu erotikas piesātināto dzīvi...

Filmas 'Nimfomāne' oficiālais reklāmas video:

Dānijas spilgtākais un skandalozākais režisors Larss fon Trīrs, kurš ir arī filmas scenārija autors, "Nimfomānes" stāstu ietvēris divās daļās un astoņās nodaļās. Divdaļīgā drāma "Nimfomāne" ir noslēdzošais posms Trīra tā dēvētajā "Depresijas triloģijā" līdzās drāmām "Antikrists" un "Melanholija", kas veido sižetiski nesaistītu, taču noskaņas ziņā vienotu ciklu.

Visās trijās filmās galvenās lomas tēlotāja ir Šarlote Geinsbūra. Drāmā "Nimfomāne", kurā netrūkst arī atklātu seksuālu ainu, Geinsbūras ekrāna partneri ir tādas zvaigznes kā Stelans Skarsgards, Šaija Labafs, Džeimijs Bells, Steisija Mārtina, Kristians Sleiters, Uma Tūrmane, Vilems Defo un citi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!