Foto: AP/Scanpix

Losandželosas apgabala koronera birojs atzinis Krievijā dzimušā amerikāņu aktiera Antona Jeļčina nāvi par nelaimes gadījumu, vēsta britu laikraksts "The Guardian".

Kā ziņots, 27 gadus vecais Jeļčins pagājušajā nedēļas nogalē tika atrasts miris pie savas mājas Losandželosā. Aktieris bija novietojis auto uz stāva piebraucamā ceļa pie savas mājas Losandželosā, bet pats izkāpis no tās ārā. Domājams, ka mašīna sāka ripot, piespiežot vīrieti pie mājas žoga.

Koronera birojs publicēja ziņojumu par Jeļčina nāvi, kurā kā nāves iemesls bija norādīta nejauša nosmakšana traumas dēļ. Kriminālizmeklētāji notikušo atzinuši par nelaimes gadījumu.

Ziņojumā teikts, ka Jeļčins no gūtajiem savainojumiem nomiris apmēram minūtes laikā.

Auto ražotājs "Fiat Chrysler" sācis izmeklēšanu par negadījumu ar atsauktu 2015.gada "Jeep Grand Cherokee" automašīnu.

"Fiat Chrysler" aprīlī ražošanas defekta dēļ atsauca vairāk kā 1,1 miljonu automašīnu visā pasaulē. Nepārdomāta pārnesumu pārslēga dizaina dēļ fiksēti daudzi gadījumi, kad autovadītāji kļūdaini uzskatījuši, ka viņi automātisko ātrumkārbu pārslēguši uz "Park" jeb stāvēšanas pozīciju.

Šī iemesla dēļ 41 cilvēks guvis savainojumus, notikušas 212 avārijas, kā arī vēl 308 cilvēki sūdzējušies par bojātu īpašumu.

ASV Ceļu satiksmes drošības pārvalde (NHTSA) brīdina defektīvo automašīnu īpašniekus, ka "pirms izkāpšanas īpaši rūpīgi jāpārliecinās, ka ieslēgta "Park" pozīcija un pilnībā ieslēgta pirms izkāpšanas".

"Fiat Chrysler" pārstāvis Ēriks Meins norāda, ka kompānija veiks "rūpīgu izmeklēšanu" par Jeļčina nāves apstākļiem. "Pagaidām ir par agru spriest par tās iemeslu," viņš uzsvēra.

Jeļčins gāja bojā mēnesi pirms filmas "Star Trek Beyond" iznākšanas.

Jeļčins dzimis 1989. gadā Sanktpēterburgā. Viņa vecāki Irīna Korina un Viktors Jeļčini bija daiļslidotāji. Viņi bija ebreji, tāpēc cieta no Padomju Savienības politiskajām represijām.

Tajā pašā gadā ģimene saņēma patvēruma meklētāju statusu un pārcēlās uz dzīvi ASV, kad Jeļčins bija sešus mēnešus vecs.

Jeļčins spēlēja aktiera Entonija Hopkinsa 2001. gada kinolentē "Hearts in Atlantis", kā arī 2004. gadā iznākušajā "House of D", kurā galveno lomu atveidoja nelaiķa aktieris Robins Viljamss.

Jeļčins spēlējis arī tādās filmās kā "Terminators: Glābšana" ("Terminator Salvation"). "Baiļu nakts" ("Fright Night") un "Izdzīvo tikai mīlētāji" ("Only Lovers Left Alive").

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!