Kalnciema kvartāla galerijā skatāma Lukošus, Tatarkina un Vītiņas izstāde
Foto: Lote Vilma Vītiņa

No 7. līdz 30. oktobrim Kalnciema kvartāla galerijā skatāma trīs jauno ilustratoru - Rebekas Lukošus, Jurija Tatarkina un Lotes Vilmas Vītiņas - izstāde "Skata mala". Izstādē "Skata mala" skatāmajos darbos attēloti trīs ilustratoru kopīgā Čehijas apmeklējumā gūtie iespaidi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rebeka Lukošus galvenokārt ilustrē grāmatas un zīmē komiksus. Nesen izdevniecībā “Liels un mazs” iznāca Rebekas grāmata “Nepaklausīgais vectēcvs”. Kad Rebeka studēja glezniecību, viņa sāka ilustrēt grāmatas. Tagad, studējot grafikas nodaļā, viņa atsākusi gleznot. Jurijs Tatarkins sapņo pa dienu, zīmē vakaros. Dažreiz bildes saliekas kustīgā attelā, dažreiz skaņā. Ar savu pieredzi dalās darbnīcu formātā. Lote Vilma Vītiņa nodarbojas ar ilustrāciju un raksta (lielākoties) dzejoļus. Viņa ir studējusi “šādās tādās mākslas skolās” un viņai ir iznākušas arī “šādas tādas grāmatas”, jaunākā no tām - grāmata jaunajiem pieaugušajiem “Ūdenstornis”.

Izstādes norises vieta: Kalnciema kvartāla galerija, Kalnciema iela 35. Izstādes darba laiks: katru dienu, izņemot svētdienas, no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Tags

Lote Vilma Vītiņa Kalnciema kvartāls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form