www.DELFI.lv

Portāla "Delfi" projekts "Delfi Foto" 11.maijā noslēdz tautas fotofestivāla "Pavasaris Latvijā" darbu iesniegšanas kārtu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Pavisam akcijā iesūtīti vairāk nekā 3 tūkstoši darbu, no kuriem vairāk nekā 2,5 tūkstoši piedalās konkursā.

Konkursa darbus vērtēs foto ekspertu žūrija - fotogrāfs, foto aģentūras F64 vadītājs Gatis Rozenfelds, fotogrāfs Elmārs Rudzītis, žurnāla "Foto Kvartāls" galvenā redaktore Alise Tīfentāle un laikraksta "Diena" fotogrāfs Kristaps Kalns.

Uzvarētāji saņems vērtīgas balvas ko festivāla atbalstītājiem "Sony". Trešās vietas ieguvējs savā īpašumā iegūs digitālo fotokameru "Sony DSC W170", otrās labākās fotogrāfijas īpašnieks turpmāk varēs iemūžināt vērtīgus mirkļus ar foroaparātu "Sony DSC-H50", bet uzvarētājs iegūs digitālo spoguļkameru "Sony Alpha A300".

Festivāla dalībniekus gaida arī pārsteiguma balvas no radio "FIT FM" un citiem festivāla atbalstītājiem.

Festivāla noslēgumā 30 labākie darbi tiks izdrukāti izstādes formātā un notiks ceļojošā izstāde.

19. maijā tiks organizēta izstādes atklāšana tirdzniecības centrā "Galerija Centrs", kur notiks konkursa uzvarētāju apbalvošana. Aicinām visus dalībiniekus, atbalstītājus un vienkārši fotogrāfijas entuziastus uz izstādes atklāšanas prezentāciju plkst. 18:30.

No 19. līdz 24. maijam izstāde būs aplūkojama tirdzniecības centrā "Galerija Centrs. Vēlāk fotogrāfijas ceļos uz Latvijas austrumu daļu, kur no 26. maija līdz 1. jūnijam tiks izstādītas Rēzeknes kultūras namā, bet no 2. līdz 8. jūnijam - Valmieras tirdzniecības centrā "Valleta".

Pēc tam fotoizstāde dosies uz Latvijas rietumu krastu. No 9. līdz 15. jūnijam ar darbiem varēs iepazīties Ventspils tirdzniecības centra "Tobago" apmeklētāji, bet no 16. līdz 21. jūnijam darbi būs aplūkojami Liepājas 1.rokkafejnīcā.

Izstādi noslēgs ekspozīcija Jelgavas kultūras namā no 22. līdz 29. jūnijam.

Festivāls tiek organizēts sadarbībā ar "Sony" un "Galeriju Centrs".

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form