Apgāds 'Mansards' klajā laidīs Toma Treiberga otro dzejas krājumu 'Drudzis'
Foto: Publicitātes foto

Apgāds "Mansards" izdod dzejnieka, aktiera un žurnālista Toma Treiberga otro dzejas krājumu "Drudzis". 2012. gadā klajā nāca viņa debijas krājums "Gaismas apstākļi".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Dzejnieks Toms Treibergs izveidojis dramaturģisku dzejas krājumu, kas piecos posmos piedāvā iepazīties ar cilvēka pārdzīvojumu anatomiju. No pirmajiem simptomiem, saasinājuma un drudža, līdz atslābumam un atveseļošanās posmam attēloti emocionāli cilvēka dzīves posmi, 31 dzejolis, ar kuriem iespējams asociēties jebkuram, kas mīlējis," grāmatu raksturo izdevēji.

Par jauno grāmatu Toms Treibergs saka: "Es varētu piekrist, ka "Drudzis" ir mīlestība. Mēs nevaram izbēgt no tās sajūtas, bet es gribētu, lai tas nebūtu tik vienkārši. Ja teiktu, ka mīlestība sastāv no daudz dažādām lietām, tas būtu plakani sacīts. Vienkārši pasaule mums apkārt ir ļoti interesanta, ja vien ir iespēja tai pieslēgties no citas puses. Ja tev ir iespēja paņemt blašķīti, iesēsties smilgās un skatīties kā garām brauc pasta mašīnas..."

Grāmatai "Drudzis" paredzētas divas atklāšanas. Piektdien, 18. septembrī Liepājā, Totaldobže (Vecā Ostmala 54) plkst. 20.00 autors aicina uz svētkiem reģionālos dzejas cienītājus, pēc tam kopā ar Totaldobže organizējot arī muzikālu notikumu, bet 22. septembrī – otrdien, grāmatas atvēršana tiek organizēta Rīgā, Medicīnas muzejā plkst. 19.00.

Tags

Dzeja Jaunākās grāmatas Mansards Totaldobže
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form