Izdota Jāņa Einfelda jaunākā grāmata 'Dunduri un dēmoni'
Foto: Publicitātes foto

Izdevniecība "Dienas grāmata" publicējusi spilgtā latviešu postmodernista Jāņa Einfelda devīto grāmatu – stāstu krājumu "Dunduri un dēmoni".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Einfelda jaunākajā darbā ij dunduri, ij dēmoni ir gan metaforiski, gan gluži taustāmi un klātesoši. Rakstnieks un viņa alter ego Fabulu Jūlis ieaicina lasītāju pagājušā gadsimta 90. gadu absurdā kapitālisma realitātē — un tā ne tikai izklaidēs un smīdinās. Kā sniega bumbu rakstnieks pamazām veļ jautājumu: vai mēs šeit un šodien daudz atšķiramies no viņa izdomātajiem varoņiem un kas tādā gadījumā mūs sagaida?" vēstīts grāmatas anotācijā.

"Krājuma pirmā daļa "Dunduri un dēmoni" šo sniega bumbu saveļ, bet otrajā daļā, etīžu kopā "Ziema", kas veltīta vienai no "Dunduru un dēmonu" varonēm, lasītājam līdz ar autoru jādodas neapstādināmā skrējienā no sniega kalna lejup – prom baltajā tukšumā."

Līdz šim klajā laists Eindelda miniatūru krājums "Mēness bērns" (1995), stāstu grāmatas "Pornogrāfisko bildīšu tirgotājs" (2001), "Neļaudis" (2005) un "Meļu dzīres" (2009), romāni "Cūku grāmata" (1996), "Veči" (1999), "Palaidnis" (2007) un triloģija "Rīga" (2015).

Grāmatas mākslinieks – Jānis Esītis.

Tags

Dienas Grāmata Jānis Einfelds
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form