Izdota Luīzes Pastores trešā grāmata bērniem sērijā 'Mākslas detektīvi'
Foto: Publicitātes foto

Apgāds "Neputns" klajā laidis bērnu detektīvstāstu sērijas "Mākslas detektīvi" trešo grāmatu "Svešinieka atnākšana", informē izdevniecības pārstāvji. Sērijas autore Luīze Pastore par pirmajām divām sērijas grāmatām saņēmusi Jāņa Baltvilka balvu bērnu literatūrā. Grāmatas ilustrē Elīna Brasliņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sērijas trešajā grāmatā "Svešinieka atnākšana" mazie detektīvi Poga un Teo turpina izmeklēt ievērojamāko Latvijas mākslinieku mākslas darbu noslēpumus. Šoreiz piedzīvojumu virpulī detektīvus ierauj mākslinieks Niklāvs Strunke ar gleznu "Cilvēks, kas ieiet istabā".

"Avīzes un laikraksti jau vairākas nedēļas ziņo, ka Rīgas iedzīvotājus biedējot kāds svešinieks pelēkā mētelī, kurš staigājot cauri māju sienām kā spoks. Detektīvs Teo ķeras pie lietas izmeklēšanas un aci pret aci sastopas ar Pelēko Vīru..

Sekojot putekļu smaržai un Pelēkā Vīra saucienam "Čau!", Teo kopā ar savu pārinieci Pogu un viņas resno takšeli Komatu dodas Rīgas ielās, lai noskaidrotu, vai māksla tiešām spēj izkāpt no apputējušu gleznu rāmjiem un pastaigāties mūsdienu Rīgas ielās. Mākslas detektīvi atklās Pelēkā Vīra noslēpumu un izdibinās, kurš tad īsti Rīgā ieviesis itālisko sveicienu "Čau!"," grāmatas sižetu ieskicē izdevniecības pārstāvji.

Sērijā jau iznākušas grāmatas "Pazudušais pērtiķis" un "Neredzamais cilvēks".

Grāmatu iegādāties var "Neputna" galerijā Tērbatas ielā 49/51, Latvijas grāmatnīcās, kā arī internetā.

Tags

Jaunākās grāmatas Māksla Neputns Niklāvs Strunke
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form