Iznācis Amandas Aizpurietes dzejoļu krājums 'Pirms izvākšanās'
Foto: Publicitātes attēli

Izdevniecībā "Neputns" iznācis dzejnieces Amandas Aizpurietes jaunākais dzejas krājums "Pirms izvākšanās".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Amandas Aizpurietes jaunākajā krājumā apkopoti pēdējo septiņu gadu laikā tapušie dzejoļi. Krājuma redaktore ir Cilda Redliha, māksliniece – Anna Aizsilniece.

Krājumu veido četras nodaļas. Pirmā nodaļa "Mana mandala" ir dzejnieces ikdienas vērojumi no dzīvesvietām Kauguros un Grīziņkalnā, šajā ikdienā slēpto dziļāko sakarību meklējumi. Otrā nodaļa "Rekviēms un roze" – par esību blakus mirušam mīļotajam cilvēkam, kuru aizmirst nav vērts pat censties, par emociju atblāzmām mūža turpinājumā. Trešā nodaļa "Jurģu rītā" – pārmaiņu neizbēgamības apjausma. Savukārt ceturtā nodaļa "Ja nav iemesla apstāties" ir autores dialogi ar savu iekšējo nepieciešamību rakstīt.

Amanda Aizpuriete (1956) ir dzejniece, prozaiķe, atdzejotāja un tulkotāja. Klajā nākuši desmit dzejoļu krājumi un romāns. Saņēmusi Ojāra Vācieša literāro prēmiju par krājumu "Turp" (2013) un speciālbalvu par "Ledusskapja šūpuļdziesma" (2010), Dzejas dienu balvu par "Bābeles nomalē" (2000) u. c. Aizpurietes dzeja tulkota vairākās valodās.

Tags

Amanda Aizpuriete Dzeja Neputns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form