Iznākusi Gundegas Repšes prozas grāmata 'Sarunas ar Sīko'
Foto: DELFI/Publicitātes foto

Izdevniecībā "Dienas Grāmata" iznākusi rakstnieces un publicistes Gundegas Repšes prozas grāmata "Sarunas ar Sīko", portālu "Delfi" informēja izdevniecības pārstāve.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Šis teksts ir dzirksteļojošs kailu nervu kamols, jebkurš vārda pieskāriens izraisa domāšanai tik nepieciešamo trauksmi, jo uzrakstītais nav radīts patikšanai, Sīkais apņēmīgi sacērt itin visas mākslas patērētāja ērtību važas un dodas meklēt atbildes. Ja lasītājs sajutīs teksta neticamo dzīvības smaržu gluži kā spilgtu paša atmiņu, tad Sīko sapratīs. Man daudz jādomā par Džindžo, Juhu un Sīko," par Gundegas Repšes jauno grāmatu saka izdevniecības vadītāja Dace Sparāne-Freimane.

Literatūrzinātniece Anita Rožkalna to raksturo kā atklātu un drosmīgu sarunu: "Mēs esam līdzdalībnieki urdošiem pieredzētā būtības un sevis patiesā meklējumiem — cauri atmiņām un minējumiem, šķitumam un ilūzijai, sapņiem un murgiem, noliegumam un apstiprinājumam. Tīras lapas uzvarošs apsolījums sarunā ar sevī patvērušos bērnu."

Gundega Repše ir rakstniece un publiciste. Absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Mākslas vēstures un teorijas nodaļu. Strādājusi žurnālā "Liesma", laikrakstos "Labrīt", "Izglītība un Kultūra", literārajā mēnešrakstā "Karogs". Viena no spilgtākajām 90. gadu latviešu prozas pārstāvēm. Vairāku romānu, stāstu krājumu, biogrāfisku darbu, eseju un dokumentālu prozas grāmatu autore. Aktīvi iesaistās kultūras un sabiedriskās dzīves procesos. Vairāk nekā 20 grāmatu autore.

Tags

Dienas Grāmata Gundega Repše
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form