Izsludina pieteikšanos O.Vācieša literārajai prēmijai dzejā
Foto: Publicitātes attēli

Carnikavas novada dome jau vienpadsmito reizi izsludina konkursu uz Ojāra Vācieša literāro prēmiju dzejā. Šogad tā tiks pasniegta novembrī, atzīmējot Tautas dzejnieka 80. jubileju un 30. gadadienu, kopš O.Vācietis atdusas Carnikavas kapsētā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Literāro prēmiju dzejā pasniedz vienu reizi gadā par iepriekšējā literārajā gadā izdotu dzejoļu krājumu. Pretendentus prēmijas saņemšanai var izvirzīt grāmatu apgādi, laikrakstu, žurnālu redakcijas, kultūras institūcijas, kā arī valsts un sabiedriskās organizācijas.

O.Vācieša prēmija tiek pasniegta kopš 2003.gada un tās laureātu vidū ir Inese Zandere, Inga Gaile, Andra Manfelde, Pēteris Brūvers, Imants Auziņš, Leons Briedis, Anna Auziņa u.c.

Pieteikumus konkursam var iesniegt līdz šī gada 30.septembra plkst. 17.00 Carnikavas novada domē Stacijas ielā 5, Carnikavā, Carnikavas novadā. Uzziņas pa tālr. 67993545, 28615155. Ar konkursa nolikumu var iepazīties Carnikavas novada domē un pašvaldības mājas lapā www.carnikava.lv.

Tags

Andra Manfelde Imants Auziņš Inese Zandere Leons Briedis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form