Klajā laists Latvijas grāmatu ilustrētāju katalogs angļu valodā
Foto: Publicitātes foto

Apgāds "Zvaigzne ABC" sadarbībā ar Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju laidis klajā katalogu ''Latvian Book Illustrators Catalogue", kurā iekļauti 56 mākslinieku darbi, īsa informācija par katra mākslinieka radošo darbu un kontaktinformācija, portālu "Delfi" informē Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas izpilddirektore Dace Pugača.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Katalogs atspoguļo visu paaudžu Latvijas mākslinieku rokrakstu dažādību, un pieteikt sevi iekļaušanai tajā varēja jebkurš profesionāls mākslinieks.

Katalogs izdots angļu valodā, jo tā galvenā mērķauditorija ir ārvalstu grāmatizdevēji, tomēr tas būs noderīgs arī Latvijas uzņēmumiem, kuru darbs saistīts ar reklāmas materiālu izdošanu, produkcijas vizuālo noformējumu u. tml.

Katalogs veltīts galvenokārt bērnu grāmatu ilustratoriem, tomēr tas ar nolūku netika atspoguļots nosaukumā, lai nesašaurinātu tā adresātu loku, jo daudzu mākslinieku ampluā neaprobežojas tikai ar bērnu grāmatu veidošanu.

Tags

Zvaigzne ABC
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form