'Liels un mazs' aicina iepazīties ar jaunākajām bērnu grāmatām tiešsaistes lasījumos
Foto: Publicitātes attēls

Bērnu grāmatu izdevniecība "Liels un mazs", gadu noslēdzot, rīko lasījumus, kuros varēs tuvāk iepazīties ar šā gada izdevumiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā informē izdevniecības pārstāvji, lasījumi notiks tiešsaistē svētdien, 20. decembrī, pulksten 12, tos varēs noskatīties, pievienojoties "Liels un mazs" "Facebook" profilā. Lasījumiem dotais nosaukums – "Attālinātie" – sola, ka attālināti satiekoties ar 2020. gadā izdotajām "Liels un mazs" grāmatām, tās var kļūt par tuviem draugiem gan bērniem, gan viņu vecākiem, raksta izdevēji.

"Lasīšana un sarunas par grāmatām apgaismo un tuvina cilvēkus, uztur tiltiņus, uz kuriem varam satikties, lai kā mums tagad būtu jādistancējas," uzsver "Liels un mazs" galvenā redaktore Inese Zandere. "Tas var būt tiltiņš no mūsu prieka uz jūsu prieku par jaunām skaistām grāmatām bērna grāmatplauktā, un noteikti arī stiprs emocionāls tiltiņš starp bērniem un vecākiem."

Izdevniecības "Liels un mazs" šāgada grāmatu plauktā ir deviņo oriģināldarbi un 13 tulkojumi. "Kvadrifrona" aktieri Ance Strazda, Klāvs Mellis un Reinis Boters kopā ar režisori un operatori Elīnu Lieljuksi sagatavojuši 16 īsus, asprātīgus un vizuāli saistošus grāmatu fragmentu videolasījumus, kurus var noskatīties kā atsevišķus priekšnesumus, vienlaikus gūstot trāpīgu ieskatu grāmatu saturā un stilā. Videolasījumu veidošanā piedalījusies arī māksliniece Ūna Laukmane.

Lasījumos ietvertas dzejas un prozas grāmatas gan mazākiem bērniem, gan pusaudžiem un jauniešiem.

Tags

Jaunākās grāmatas Liels un mazs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form