No pavārmākslas līdz erotiskam romānam. Desmit pirktākās grāmatas Latvijas grāmatnīcās
Foto: LETA

No ēst gatavošanas padomiem līdz erotiskam romānam, no pasaules bērnu literatūras dižpārdokļa līdz dažāda veida dzejai – tik dažāds izskatās 2019. gadā Latvijas grāmatnīcās pirktāko grāmatu tops, ko, apkopojot pērnā gada pārdošanas datus, veido Latvijas Grāmattirgotāju asociācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī topa pastāvīgi dalībnieki ar saviem darbiem nu jau vairākus gadus ir erotisko romānu autore Karīna Račko un dziesmu tekstu autors, mūziķis un izdevējs Guntars Račs. Arī šis gads nav izņēmums. Tāpat lielā cieņā lasītājiem bijuši iedvesmojoši padomi uzņēmējdarbībā, vēstures noslēpumu izzināšana, Harijs Poters un Imants Ziedonis. Bet īpaši mīlētas tikušas pavārgrāmatas, kas Top 10 iekļuvušas pašās augstākajās pozīcijās. Sadarbībā ar Latvijas Grāmattirgotāju asociāciju piedāvājam iepazīties ar 2019. gada pirktāko grāmatu Top10".

Latvijas Grāmattirgotāju asociācija ir sabiedriska organizācija, kas apvieno uzņēmumus, kuri nodarbojas ar grāmatu un citu poligrāfisko izdevumu tirdzniecību. Asociācijas galvenais mērķis ir sekmēt grāmatu tirdzniecības attīstību un nodarboties ar grāmatnīcu darbinieku profesionālo pilnveidi.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form