Notiks Latvijas Literatūras gada balvas dzejas lasījumi
Foto: LETA

Otrdien, 9. aprīlī, pulksten 18.00, Raiņa un Aspazijas mājā notiks Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) dzejas lasījumi, kuros piedalīsies spilgtāko 2018. gadā publicēto dzejas grāmatu autori, portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāju pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lasījumos uzstāsies Inga Gaile, Gunta Šnipke, Liāna Langa, Arvis Viguls, mūsdienu lībiešu dzejas pārstāvji, speciālbalvas ieguvēji – Baiba Damberga, Valts Ernštreits un Ķempju Kārlis, kā arī debitants dzejā – Dainis Deigelis.

Pasākumu vadīs dzejniece Inga Pizāne, un ieeja tajā ir bez maksas.

Latvijas Literatūras gada balva ir nozīmīgākais gada notikums literatūras nozarē Latvijā, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem darbiem, kas gada laikā nākuši klajā Latvijas rakstniecībā. Par balvas norisi kopīgi rūpējas Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība.

Latvijas Literatūras gada balvas tiks pasniegtas 2019. gada 25. aprīlī pulksten 18.00 Sūkņu stacijā, Rīgā, Maskavas ielā 196. Balvu ieguvēji saņems naudas balvas, kā arī balvas simbolisko veidolu – LALIGABAS lampu, ko veidojusi dizaina studija "MĀJO", izceļot ideju par grāmatu kā gaismas simbolu.

Par balvas norisi kopīgi rūpējas un organizē: Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība.

Tags

Inga Gaile Latvijas Literatūras gada balva Liāna Langa Valts Ernštreits
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form