Aicina pieteikt projektus tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanai
Foto: LETA

Lai nodrošinātu tradicionālo kultūras pasākumu norisi Rīgā 2017. gadā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt projektus Tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pieteikumu iesniegšana konkursam tiek organizēta vairākos posmos.

Līdz 2017. gada 2. februāra plkst. 12.00 ir jāiesniedz projektu pieteikumus Lieldienu pasākumiem un koncertiem, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītiem pasākumiem, Mātes dienai un Starptautiskajai ģimenes dienai veltītiem koncertiem, Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas sarīkojumiem, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas atzīmēšanai 14. jūnijā, kā arī ielīgošanas un Līgo pasākumiem.

Līdz 2017. gada 28. februāra plkst. 12.00 ir jāiesniedz pieteikumi pasākumiem "Rīgas svētki 2017" un Mūsdienu kultūras forums "Baltā nakts 2017".

Līdz 2017. gada 28. marta plkst. 12.00 jāiesniedz projekti Lāčplēša dienas un Latvijas Republikas proklamēšanas dienas atzīmēšanas pasākumiem, kā arī Adventa un Ziemassvētku pasākumiem.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē sadaļā "Finansēšanas konkursi".

Projektu pieteikumi jāiesniedz RD IKSD, Klientu apkalpošanas centrā, 
Kr. Valdemāra ielā 5, kā arī elektroniskā formātā jānosūta uz e-pasta adresi. Tālruņi informācijai: 67043670, 67043649.

Tags

Baltā nakts Jāņi Lāčplēša diena Mātes diena Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments Rīgas svētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form