'Dizains ir... pielāgojas jaunajai pasaulei'. Sarunājas Miķelis Baštiks un Patriks Abatista
Foto: Publicitātes attēls

"Delfi" sadarbībā ar Latvijas Dizaina gada balvas rīkotājiem ceturtdien, 21. maijā, pulksten 14.00 piedāvā tiešraidē noskatīties diskusiju "Dizains ir... pielāgojas jaunajai pasaulei", kurā sarunāsies divi izcili dizaina pasaules profesionāļi – Miķelis Baštiks un Patriks Abatista (Patrick Abbattista). Saruna notiks angļu valodā. Sarunas laikā interesenti varēs uzdot jautājumus.

powered by Crowdcast

Patriks Abatista savu dizaina atbalsta portālu "DesignWanted" uzbūvējis no idejas līdz starptautiski atpazīstamam zīmolam. Viņš māca dizaina menedžmentu Accademia Costume & Moda Romā un viņa lekcijas klausās daudzviet pasaulē. Viņš ir bijis arī Latvijas Dizaineru savienības Gada balvas žūrijas loceklis.

"DesignWanted" ir sadarbības partneris tādiem pasaulē plaši pazīstamiem pasākumiem kā "Red Dot Award", "Salone Internazionale del Mobile", "Dubai Design Week", "Superstudio Più", "London Design Fair", "Design Shanghai", IFFS, "Business of Design Weeks" uc.

Sarunas vadītājs šoreiz būs Miķelis Baštiks, "Asketic Podcast" vadītājs, Latvijā zināms grafiskais dizainers, dizaina aprindās labi zināmais cilvēks, kurš pārliecināts, ka labs dizains nevar pastāvēt bez laba produkta.

Miķelis Baštiks ar "Asketic Studio" ir viens no Latvijas Dizaina gada balvas 2018. gada nominantiem (burtveidols "Cīrulis Display").

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form