Izziņo pirmo 'Reiterna nama mūzikas festivālu'
Foto: F64

Ar vērienu 9. novembrī aizsāksies jaunu notikumu virkne, kas turpmāk regulāri krāšņos Latvijas 1. Rokkafejnīcas programmu - "Reiterna nama mūzikas festivāli".

Kā portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji, jau pirmajā reizē uz vairākām skatuvēm būs skatāmi un vērtējami virkne pašmāju mūziķu - gan tie, kuri sevi jau sen apliecinājuši, gan tie, kuru ceļš pretī veiksmei un panākumiem sācies salīdzinoši nesen.

Pirmajā "Reiterna nama mūzikas festivālā" dalību apstipirnājušas grupas "Dzelzs Vilks", "D.F.E.", "Das Ist", "Maid of Shade", "The Velvet Supernova", "Skumju Akmeņi", "Oceanpath" un "The Black Tea".

"Dzīva mūzika un tikpat dzīva atmosfēra ir vērtības, kas Latvijas 1. Rokkafejnīcā vienmēr tikušas augstu vērtētas, un "Reiterna nama mūzikas festivāli" būs kārtējais apliecinājums šim virzienam. 

Turklāt, šis būs pierādījums tam, ka nav jāsagaida vasara un jādodas uz pludmali, jākāpj kalnā vai jābrien mežā, lai baudītu to sajūtu kopumu, ko dēvē par festivāla atmosfēru. Rudens drēgnākās daļas vidū dzirdēt ļoti dažādu un labu mūziku vienuviet, kā arī izjust īpašu gaisotni un smelties pozitīvas emocijas ilgam laikam varēs pilsētas pašā centrā - Vecrīgas sirdī," vēsta festivāla rīkotāji.

Iepriekšpārdošanās biļetes uz festivālu iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs, kā arī internetā.

Tags

Dzelzs Vilks Latvijas 1. Rokkafejnīca

Comment Form