Modes nākotne. 18 studenti, kas piedalīsies Mākslas akadēmijas modes skatē
Foto: Mārtiņš Cīrulis

Noskaidroti, kuru Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) modes katedras studentu darbi šogad tiks iekļauti modes filmā "Digitalizācija". LMA modes katedra visus interesentus aicina aplūkot modi skatei veltītā mājaslapā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atgādinām, ka LMA studentu modes skatē ikgadēji tiek prezentētas aizvadītajā mācību gadā radītās tērpu kolekcijas. Jau ziņots, ka pandēmijas dēļ, šogad kolekcijas tiks iekļautas modes filmā "Digitalizācija". Filmas režisors ir Ivars Burtnieks, mūzikas autors - Brauer, fotogrāfs – Mārtiņš Cīrulis, grafiskās identitātes autore - Aleksandra Samuļenkova. Filmas pirmizrāde notiks 29. jūnijā Rīgas kinostudijā.

LMA pasniedzēju komisija izvērtēja 37 Modes dizaina apakšnozares bakalaura un maģistra programmas studentu darbus un ir nolēmusi, ka "LMA modes skate 2021" filmā "Digitalizācija" tiks iekļautas 18 studentu kolekcijas:

1.kursa bakalaura studenti Džeina Lubāne, Germans Gordejevs;

2.kursa bakalaura studenti Loreta Asermane, Marija Marta Ločmele, Milēna Emīlija Seržante, Alise Šutova;

3. kursa bakalaura studenti Odrija Buša, Sigrija Mintika, Laura Luīze Valtere, Elza Kolomenska;

4. kursa bakalaura studenti Adele Norvele, Elīna Siliņa, Romāns Arhipovs;

1. kursa maģistra studenti Elīna Grīnberga, Ilze Muciņa;

2. kursa maģistri Anna Gulbe. Una Pūpola, Elīna Baltace.

Ar visām studentu kolekcijām, to aprakstiem, interviju video var iepazīties LMA modes skates mājaslapā. Pēc pirmizrādes vietnē skatītājiem apskatei būs pieejama arī filma "Digitalizācija".

Tags

Latvijas Mākslas akadēmija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form