MVT vasaras mājā notiks Baltās nakts dzejas diskotēka
Foto: Emīls Lacums

Sestdienas vakarā, 9. septembrī, kad Rīgā un citur valdīs ne tikai Baltās nakts rosība, bet arī Dzejas dienu atmosfēra, interneta žurnāls "Satori" kopā ar fondu "Mākslai vajag telpu" aicina uz dzejas diskotēku "make love, not war", kurā 12 dažādu paaudžu dzejnieki no pulksten 21.00 līdz 2.00 naktī MVT vasaras mājā (Kalnciema ielā 36/38) lasīs savu jaunāko dzeju un atskaņos mūziku, aicinot visus klātesošos piedalīties diskotēkā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dzejas diskotēka norisināsies otro gadu, un šogad tajā piedalīsies dzejnieki Ilmārs Šlāpins, Inga Gaile, Jeļena Glāzova, Krišjānis Zeļģis, Henriks Eliass Zēgners, Artis Ostups, Marija Luīze Meļķe, Lauris Veips, Edvards F. Kuks, Elvīra Bloma, Krista Anna Belševica un Aleksandrs Barons.

Diskotēkas nosaukums "make love, not war" pieskaņots MVT vasaras mājas izstāžu ciklam, kas bija veltīts Andrim Grinbergam – māksliniekam, kurš bija centrālā persona nelielajā Latvijas hipiju komūnā 1960. un 1970. gados. Diskotēkā skanēs mūzika, ko dzejnieki izvēlējušies, iedvesmojoties no Grinberga daiļrades un personības. Pasākumā būs skatāma arī fotogalerija ar Grinberga performancēm un darbiem.

Visos mūsdienu kultūras foruma "Baltās nakts" pasākumos ieeja ir bez maksas un tie notiek dažādās pilsētas vietās. "Baltā nakts" šogad koncentrēsies ierastās ģeogrāfiskās vietās – Rīgas centrā, Vecrīgā, Spīķeru kvartālā un Pārdaugavā.

Tags

Baltā nakts Dzejas dienas Mākslai vajag telpu
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form