Par RLB vadītāju atkārtoti ievēl Ingmāru Čaklo
Foto: Publicitātes foto

Par Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts režisors un jurists Ingmārs Čaklais, portālu "Delfi" informē RLB pārstāvji.

Pēc ilgākām diskusijām par priekšsēdētāja vietnieci apstiprināja ekonomisti un sabiedrisko darbinieci Ievu Nikoletu Dāboliņu.

Kā jau ziņots, senākās latviešu sabiedriskās organizācijas pilnsapulce šogad notika divās kārtās - 19.februārī notikušajai pilnsapulcei nebija kvoruma, un, atbilstoši statūtiem, 36 jaunie domnieki tika ievēlēti atkārtotajā pilnsapulcē 5.martā.

Valdē tika ievēlēti vēl pieci biedrības biedri - Slokas slimnīcas Valdes priekšsēdētājs, mecenāts Aivars Smagars, zvērināts advokāts Jānis Bordāns, žurnāliste, grāmatu izdevēja Skaidrīte Naumova, juriste un mūziķe Inita Marija Heislere-Celma un enerģētikas inženieris Ivars Zvejnieks.

RLB priekšsēdētājs Ingmārs Čaklais ir gandarīts: "Pateicoties par nedalīto uzticību, gribu tomēr uzsvērt, ka mūsu Nams ir tikai telpa, ko mūsu priekšteči cēla, lai piepildītu ar sapņiem. Tādēļ mūsu mērķis nav uzturēt vienu ēku un tās apsaimniekošanas struktūru, bet nopelnīt naudu svarīgākās latviešu sabiedriskās organizācijas interesēm un attīstībai. Ja mēs gudri un saprātīgi rīkosimies, Biedrība ne tikai izdzīvos un pastāvēs, bet arī finansēs latviešiem vajadzīgus projektus. Valdes sastāvs ir spēcīgs - jebkurš no mums septiņiem ir spējīgs uzņemties biedrības vadību un tieši tādus cilvēkus es gribēju redzēt Domē un Valdē."

Tuvākajā laikā biedrības vadībai būs jālemj par saimnieciskiem uzlabojumiem – apsaimniekošanas sakārtošanu, restorāna un viesnīcas attīstību, kā arī par biedrības kopējo mārketinga politiku.

Source

Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form